Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Asnates un Danas 1.gleznu izstādes atklāšana

27.04.2014 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

img_0695.jpgSvētdien, 27.aprīlī, noslēdzot Bibliotēku nedēļu, Kokneses pagasta bibliotēkā atklājām A. Dobenberga mākslas studijas audzēkņu Asnates Višķeres un Danas Grundas (mūsu bibliotēkas ēna-2013) gleznu izstādi.

Dana pie skolotāja mācās jau 5 gadus, bet Asnatei šis ir ilgi gaidītais 1. gads mākslas un krāsu izzināšanā. Meitenēm ir daudz kopīga - viņas pat dzimušas vienā mēnesī, gadā, mācās vienā klasē, daudz laika pavada kopā, bet katrai ir savs gleznošanas rokraksts!

Pasākumu atklāja Alises Krūmiņas, kura ir mūsu bibliotēkas ēna-2014, flautas spēle. Alise arī mācās pie skolotāja A. Dobenberga un vēlas, lai arī viņai būtu sava gleznu izstāde! Un tā noteikti arī būs!

Paldies skolotājam Aldim par atbalstu, radošumu, īpašo atmosfēru, sarunām, idejām un padomiem!

Paldies visiem, kuri atnāca uz izstādes atklāšanu, bet pārējie to varēs baudīt līdz 27.jūnijam!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top