Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lauras Vasiļevskas un Sanda Eduarda Pušķa izstādes atklāšana Kokneses bibliotēkā

07.12.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

dsc_1122.jpgSestdien, 7.decembrī, Kokneses bibliotēkā bija īsta mākslas cienītāju diena! Vislielākais notikums tas, protams, bija Laurai un Sandim, jo viņiem tā bija 1.izstāde un arī 1.izstādes atklāšana. Un tas nemaz nav viegli!

Abi jaunie mākslinieki mācās Alda Dobenberga Mākslas studijā un ar prieku mums atklāja to, kā viņi saskata pasauli mums visapkārt!

Lauras pasaule ir meitenīgi krāsaina, sapņiem un notikumiem bagāta! Savukārt, Sandis savos darbos atklāj savu filozofiju, kurā vieta pūķiem, cīnītājiem…

Mums liels prieks par jaunajiem māksliniekiem, viņu uzdrīkstēšanos atklāt sevi citiem. Mēs nešaubāmies, ka šī izstāde ir tikai mazs sākums ceļā uz lielo! Lai veicas sevi pilnveidot arī turpmāk!

Paldies vecākiem, kuriem ir tiešām radoši un talantīgi bērni! Paldies skolotājam Aldim Dobenbergam par mācīšanu, palīdzību izstādes veidošanā, savu audzēkņu fantastisku izpratni un atbalstu!

Izstāde bibliotēkā būs apskatāma līdz 7.februārim. Visi laipni aicināti!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top