Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4319/labo_darbu_nedelas_noslegums_kokneses_biblioteka__man_reiz_bija_draugs
Drukas datums: 02:41:50 28.09.2020

Labo darbu nedēļas noslēgums Kokneses bibliotēkā : Man reiz bija draugs.

02.11.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Labo darbu nekad nevar būt par daudz, bet ar tiem var kādam arī pievērst uzmanību! Šoreiz mūsu bibliotēka nolēma palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Sazinoties ar patversmi, uzzinājām , ka šobrīd īpaši nepieciešama barība mazajiem kaķēniem un kucēniem! Viņi, kā jau bērni, būtu priecīgi arī par rotaļlietām.

Vairāk kā 2 nedēļas uz bibliotēku varēja nest visu patversmei derīgo! Šajā laikā pievērsām uzmanību arī saviem mājdzīvniekiem, viņu kopšanas un uzvedības īpatnībām, izliekot īpašu izstādi un veidojot arī savu mājdzīvnieku fotogaleriju bibliotēkā.

Šīs darbīgās nedēļas noslēgums bija sestdien, 2.novembrī, kad visi varēja nākt ciemos pie mums ar saviem mīluļiem! Tik draudzīga, harmoniska atmosfēra un jauka kompānija mums vēl nekad nebija bijusi! Tagad mēs daudz vairāk zinām par suņu kopšanu, garderobi, pasi, higiēnas piederumiem, barošanas īpatnībām. Bija pat īsta modesskate! Iepazināmies arī ar kāmju ikdienai nepieciešamajām lietām un izbaudījām kaķa labo ietekmi uz lasītājiem!

Turpinājumā meitenes no dažādiem materiāliem gatavoja patversmes mazuļiem rotaļlietas, kurām bija jābūt krāsainām, drošām un darboties rosinošām!

Svētdien visu sarūpēto nogādājām Jēkabpils dzīvnieku patversmē, kurā šobrīd ir 40 kaķi un 30 suņi. Saimniece Lidijas kundze ar dzīvnieku kopēju mums visu izrādīja, iepazīstināja ar saviem mīluļiem, ar viņu dzīves skumjajiem stāstiem. Pēc šā brauciena mums bija priecīgi, bet reizē arī ļoti skumji, jo tur palika zvaigznes no Zvaigžņu ielas ar skumjām acīm un vēlmi pēc cilvēka un mājām! Kopējas ļoti rūpējas par tīrību un dzīvnieku labsajūtu, bet palīdzība noder vienmēr, tādēļ, ja vēlies būt noderīgs, tad brauc ciemos!

No sirds saku paldies visiem, kuri atbalstīja šo aktivitāti: Benitai Lagošai ar šarmanto Lili, Aijai Svētiņai ar mazdēlu Verneru un viņu draudzīgajam mīlulim Džimim, Aritai Brokai un līdzsvarotajam Murim, Asnatei Višķerei ar kāmīti Betu, Viktorijai Volinskai ar kāmi Bruno, Ligitai un Esterei Vingrēm ar mīlīgo suņu princesi, Danai Šiballo, Alisei Krūmiņai, Samantai Auziņai, Līgai Ozolai-Ozoliņai un Birutai Miķelsonei. Paldies!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre