Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tikšanās ar Annu Kuzinu

07.05.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

dsc03880.jpgOtrdien, 7.maijā, plkst. 14.30 pie mums, Kokneses pagasta bibliotēkā, viesojās Anna Kuzina, kura pastāstīja daudz interesanta mums par mūsu rakstnieku Rūdolfu Blaumani! Viņa iepazīstināja ar savām jaunajām grāmatām (izdevniecība Madris)-Blaumaņu pavārgrāmata, Blaumanis tuvplānā.

Anna Kuzina rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa dzīvi un daiļradi pētījusi vairāk nekā 30 gadus, strādājot par R. Blaumaņa memoriālā muzeja „Braki” vadītāju (1979-2013)

Bibliotēkā ar Annas kundzes veikumu iepazinās dažādu vecumu interesenti! Noderīgs šis pasākums bija 10.klases skolniekiem, kuri tieši šobrīd mācās par Blaumaņa daiļradi. Izrādās, ka Kokneses dzīves posmam ir īpaša nozīme rakstnieka turpmākajā radošajā ceļā!

Annas kundze stāstīja par savām jaunajām grāmatām, tās varēja arī iegādāties, saņemot autores autogrāfu. Abas minētās autores grāmatas ir pieejamas arī bibliotēkā-kā autores dāvinājums!

Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

Olgas Orliņas foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top