Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Skaisto kleitu svētki Kokneses bibliotēkā

08.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Jūs taču piekrītat, ka 8.marts ir vieni no skaistākajiem pavasara svētkiem, kad pavisam neliels solītis palicis līdz atmodai dabā! Kā to tuvināt? Tikai esot pa vidu skaistajam!

Kokneses bibliotēkā šajā dienā notika īsti sievišķīgs pasākums, kura iniciatore bija šūšanas salona Svētku Mode vadītāja Inga Liopa. Inga vairāk kā 10 gadus strādā šajā jomā un ir ļoti lepna par savām klientēm, tapušajiem tērpiem-par katru no tiem varētu uzrakstīt kādu īpašo stāstu! Mums prieks par skaistajām un atsaucīgajām tērpu īpašniecēm, atraktīvajām un uzņēmīgajām tērpu demonstrētājām, prasmīgajām šuvējām!

Pasākumā piedalījās arī Kokneses amatierteātra aktrises un režisore Inguna Strazdiņa, rādot fragmentus no R. Blaumaņa lugas „ No saldenās pudeles”( paldies!) Arī viņu teātra tērpi tapuši Ingas salonā!

Interesentes varēja aplūkot un arī iegādāties dažādas izšūtas, pērļotas, ar rokām darinātas skaistumlietiņas!

Par prieku apmeklētājiem muzicēja mūsu mazās dievietes- Laura, Asnate un Agnese, bet savu īpašo noskaņu radīja vēderdejotājas priekšnesumi!

Baudot kūku, vīnu un kopābūšanas sajūtu, sapratām , kāpēc sieviete ir dieviete! Tas tāpēc, ka vēlas būt skaista visos vecumos un gadalaikos, ka prot radīt skaisto sev apkārt un tikai viņas vienīgās spēj radīt mazos dievus un dievietes!

Pasākumā piedalījās arī žurnāls Praktiskais Latvietis un televīzija.

Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top