Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ar svētku sajūtu sirdīs……

16.12.2014

16. decembra pēcpusdienā Iršu pagastā tika svinīgi iedegta Ziemassvētku egle, kura iršēniešus priecēs līdz pat Jaunajam gadam.

Ne velti saka, ka Ziemassvētki, tas ir gaidīšanas un brīnumu laiks. Lai skatītu šo brīnumu, mazie iršēnieši ar lielo apbrīnu skandināja: „eglīte, iededzies, „eglīte, iededzies”. Un jau pēc īsa mirkļa visu klātesošo acīs iemirdzējās šis brīnums; kuplā egle iedegās viskrāšņākajās gaismiņās. Gan lielos, gan mazos priecēja Ziemassvētku vecīša ierašanās, taujāts, kāpēc ieradies bez kamanām un ziemeļbriežiem, vecītis atbildējis: „kamanas nodilušas zemes ceļus braukājot”.

Bez kamanām, nenozīmē bez dāvanām; pašiem mazākajiem tika izdalītas sarūpētās konfekšu tūtas, un pārējos cienāja ar SIA „Zemītes” gardajām piparkūkām.

 

Šis klusais svētku gaidīšanas un pārdomu laiks, lai palīdz mums katrā saglabāt ticību labajm, rast prieku ikdienā un dalīties labestībā!

Lai ar Jums ir Ziemassvētku miers un saticība!

Lai svētku mirdzumā, sagaidot jauno gadu, dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

Lai veiksmīgs un pārticīgs 2015. gads!

Iršu pagasta kultūras darba organizatore

Ineta Riekstiņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top