Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Iršu pamatskolas zālei jauns izskats!

20.10.2012 kur : Pērses sākumskola

dsc02268.jpgPēc remonta, sestdien 20. oktobrī, iršēniešiem un viesiem durvis vēra izremontētais klubs – kā mēs visi to dēvējam. Lai izdarītu ko labu un paliekošu, ir jābūt pamatam un sapnim, tikai tad viss izdodas. Es domāju, ka šī ir vieta, kurā bija vērts investēt, jo te notiek daudz dažādu kultūras un izglītojošu pasākumu gan skolēniem, gan pieaugušajiem. Pateicoties Kokneses novada deputātu sapratnei un atbalstam, 2012. gada budžetā tika paredzēta nauda zāles remontam. Šovasar SIA „Simols” veica jumta seguma nomaiņu, ierīkoja jaunu elektroinstalāciju un apgaismes sistēmu, nomainīja logus, grieztu segumu un nokrāsoja sienas.

Par paveikto paldies sakām Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim, izpilddirektoram Jāzepam Baltmanim, izpilddirektora p.i. Anitai Svencei, SIA „Simols” celtniekiem, direktoram Normundam Vingrim un būvdarbu vadītājam Viktoram Dudaram, tāmētājam Jānim Ozolam un Iršu pagasta pārvaldes komunālās nodaļas vadītājam Jānim Tukam.

Cilvēks pēc savas dabas ir mākslinieks. Viņš visur, un vienalga kādā veidā, cenšas savā dzīvē radīt skaistumu. Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Māklinieki un pašdarbnieki ir cilvēki, kuri spēj dot citiem prieku ar savu sniegumu. Arī šajā vakarā skatītājus iepriecināja pašdarbnieki: Intas Balodes vadītie deju kolektīvi „Irši” un „Liepavots”, ar skanīgām dziesmām iepriecināta Pērses pamatskolas skolotājas un skolēni skolotājas Sandras Paļčevskas vadībā. No Alojas uz dzimto pusi bija atbraukusi Kristīne, lai ar savām meitām Laini, Lieni un Leldi kuplinātu mūsu koncertu. Liepiņu ģimene pagājušajā gadā šovā „Dziedošās ģimenes” ieguva 2. vietu.

Pasākums noslēdzās ar balli.

Kluba telpas domātas pašdarbniekiem un skolēniem mēģinājumiem, dažādiem kultūras un izglītojošiem pasākumiem, kas ir pamatu pamats laukos, lai te noritētu kultūras dzīve, lai jebkurš cilvēks varētu atnākt uz pasākumu, baudītu mākslu un atpūstos.

Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top