Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tev mūžam dzīvot, Latvija!

16.11.2015 kur : Vecbebru tehnikums

Sagaidot Latvijas valsts 97. gadadienu, mēs - Bebru pagasta iedzīvotāji un mūsu ciemiņi, vēlējām daudz laimes Latvijai.

16.novembra vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē notika koncerts "TEV MŪŽAM DZĪVOT, LATVIJA!" Svētku uzrunā Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza Bebru pagasta iedzīvotājiem sacīja: ‘’Katram no jums novēlu saglabāt sevī pozitīvu domāšanu un pozitīvu uztveri visās lietās un sajūtās, jo tikai labais vairo labo. Neraugoties uz negācijām, par kurām dzirdam ik dienu, līdztekus notiek arī milzum daudz pozitīvas lietas. Tās tikai jāprot saskatīt pat vienkāršā ikdienā. Atcerieties, ka mūsu dzīve uzlabosies nevis vienkārši gaidot un pasīvi vērojot no malas, bet gan aktīvi piedaloties notiekošajos procesos, izrādot savu iniciatīvu un ieinteresētību – ne tikai savas dzīves uzlabošanā, bet domājot par sabiedrības labklājību un valsts attīstību kopumā. Tikai visi kopā mēs esam spēks!” Ar klusuma brīdi tika pieminēti Parīzes terorakta upuri.

Liels paldies visu pašdarbības kolektīviem par sarūpētajiem priekšnesumiem un radīto svētku noskaņojumu: VPIV deju kolektīvam "KĀRE" un vadītājai Sarmītei Plūmei, PII „Bitīte” ansamblim un vadītājai Velgai Feldmanei un skolotājām, Kokneses mūzikas skolas akordeonistu orķestrim un VPIV ansamblim un vadītājai Ivetai Bērziņai, kapelai „Aizezeres muzikanti” un vadītājai Inesei Skujai, Bebru pamatskolas un Kokneses jauniešu deju kolektīviem un vadītājai Laimai Antonevičai, Bebru pamatskolas ansambļa un ansambļa „Nianse” vadītājai Liānai Haritonovai, VPIV deju kolektīvam "MUTULĪTIS" kolektīvam un vadītājai Intai Balodei. Liels paldies Jolantai Nīcgalei-Kondrātei un Annai Romanovskai par atbalstu svētku norisē! Paldies visiem koncerta dalībniekiem par ieguldīto darbu!

Daila Riekstiņa 

Justīne Pastore

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top