Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vislielākā greznība cilvēcisko attiecību krāšņums

12.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Vai līst sudraba lietutiņš, vai uz zariem krīt sniegs, katru gadu no jauna atnāk Ziemassvētki! Katru gadu no jauna, šogad jau septiņpadsmito reizi, Bebru pamatskolā pie Ziemassvētku eglītes satikās Bebru pagasta vecļaudis. Un katru gadu no jauna mēs pārliecināmies, ka vislielākā greznība uz pasaules ir cilvēcisko attiecību krāšņums, jo viņiem ir svarīgi būt kopā, lai cits citu uzmundrinātu, apvaicātos kā klājas un izteiktu laimes vēlējumus nākamā gada gājumam.

Anna Bite, pensionāru padomes „Mārtiņroze” priekšsēdētāja, sirsnīgi sveicot savus pensionārus, atskatījās uz noieto ceļu gada garumā. Arī šogad rosīgie vecākās paaudzes bebrēnieši ir braukuši ekskursijās, piedalījušies pagasta kultūras dzīves pasākumos. Bebru pamatskolas vokālais ansamblis (vadītāja Liāna Haritonova) un 8. klases dziedātāji ciemiņiem veltīja dziesmotus priekšnesumus. 2. klases zēni un meitenes svētku prieku atklāja gan dziesmā, gan dejas soļos. „Sasildi, saulīte, mūsu zemīti” tā dziesmā „Tēvzemei” 2. klases bērni dziedāja kopā ar audzinātāju Dzintru Sniedzi. Skolas direktore Lidija Degtjareva un direktores vietniece ārpusstundu darbā Anna Romanovska novēlēja klātesošajiem vienmēr saglabāt možu garu un tikšanās prieku. Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs, dāvinot domes sarūpētu gardu un veselīgu pārsteigumu, vēlot stipru veselību un izturību aicināja nākamajā gadā sev apkārt vairāk saskatīt labo. Kopā ar saviem pagasta ļaudīm bija Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza un kultūras darba organizatore Marika Cegele. Sirdī krāt gaišas domas, atmiņās paturēt tikai labos mirkļus, būt kopā ar saviem mīļajiem, – izskanēja viņu vēlējumā.

Ar egles zarā iedegtām svecītēm un klusuma brīdi tika pieminēti šajā gadā astoņi mūžībā aizsaukti bebrēnieši.

Kā vienmēr draudzīgajā lokā sumināja tos, kuri šogad pievienojušies pensionāru saimei. Pie Ziemassvētku eglītes par jauku tradīciju ir kļuvusi apaļo dzīves gadskārtu jubilāru godināšana. „Paldies mūsu Anniņai par neizsīkstošo enerģiju, par māku mūs sasaukt kopā, lai dzīve būtu interesantāka!” – sveicot Annu Biti, sacīja pensionāru padomes pārstāvji.

Kapela „Aizezeres muzikanti” ir kļuvuši par šīs tikšanās pasākuma gaidītiem dalībniekiem. „Kā mūsu jaunības zaļumballēs!” – par viņu spēlētām melodijām un dančiem smaidot atzina kungi un dāmas, kam matos sudrabs, bet sirdī prieks par dzīvi!

Lai Ziemassvētku gaišums dod viņiem visiem spēku Jaunā gada gājumā!

Sarmīte Rode

Dzintras Sniedzes un Marikas Cegeles foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top