Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sporta un atpūtas svētki Iršos

03.06.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

Saulainā, vējaini vēsā dienā Iršos noritēja sporta un atpūtas svētki, kas aicināja pagasta iedzīvotājus ģimeniski pavadīt laiku Iršu sporta laukumā. Laika apstākļi nespēja ietekmēt sportošanas garu un atpūšanās prieku. Sporta un atpūtas svētki sākās ar individuālajām disciplīnām  -šautriņu mešanu, basketbola soda metieniem un šaušanu ar pneimatisko šauteni. Bērnus un pārsteigumu cienītājus izklaidēja brīnumdare Daiga Igaune. Kopā ar Daigu bērni varēja rotaļāties, konstruēt, eksperimentēt un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Dienas vidū bērni izbaudīja piepūšamo atrakciju prieku - Funny Land no Daugavpils, kuras bērniem sagādāja uzņēmums SIA "Jeld-Wen. Visi varēja izjust Mega slīdkalniņu un iepazīt labirintu. Lielās rindas, kas veidojās pie atrakciju vārtiņiem, liecināja, ka bērniem patika darboties. Kā jau katru gadu - arī šogad, svētkos notika tradicionālā orientēšanās sacensības "Vai tu pazīsti Iršus?" Sacensībām pieteicās 8 komandas – salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem - vislielākais skaits. Ir liels prieks, ka šī patriotiskā aktivitāte, kas saistīta ar pagasta izzināšanu un dzimtās puses cienīšanu pulcina arvien vairāk dalībnieku!

Sporta dienas apmeklētājus gaidīja pārsteigums pēc pārsteiguma. Iršos pirmo reizi ciemojās Aizkraukles Zemessargu 55 kājnieku bataljons. Zemessargi demonstrēja dažādus militāros ieročus un ekipējumu, kuru bija iespēja apskatīt ar acīm un izjust ar rokām. Pēc iepazīšanās ar ekipējumu sākās praktiskā daļa – šķēršļu joslas pārvarēšana, kurā jaunieši rādīja savu varēšanu un fizisko sagatavotību. Dalībnieku atsaucības netrūka, aktīvākie jaunieši saņēma arī piemiņas balviņas.

Iršos, Sporta un atpūtas svētku ietvaros, vēl notika KNAČ pludmales volejbols, kur sieviešu un vīriešu komandas cīnījās par šī posma uzvarām.

Sportiskā, jautrā, pārsteigumiem bagātā diena noslēdzās ar apbalvošanu. Dalībnieki individuālajās disciplīnās saņēma Iršu pagasta pārvaldes sarūpētās medaļas un SIA „ Mikas M” dāvātās saldās un garšīgās kārumu dāvaniņas. Orientēšanās sacensībās pirmās vietas ieguvēji saņēma Z/s Pumpuri sagādātos T-kreklus un arī saldumus no SIA” Mikas M”. KNAČ posma uzvarētājiem piemiņas balvas tika sarūpētas ar SEB bankas atbalstu.

Liels paldies Kokneses novada domei, Iršu pagasta pārvaldei un visiem , kuri atbalstīja Iršu sporta un atpūtas svētkus: SIA „Jeld-Wen”, SIA „Mikas M”, Z/s „Pumpuri” un SEB bankai, un visai tiesnešu komandai! Paldies dalībniekiem un ciemiņiem par kopā būšanu šajā dienā! Tiksimies nākamgad - atkal sportosim un atpūtīsimies!

Sporta un atpūtas svētku organizatori –

Olita Ruža, Dzintars Greļs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top