Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4219/turpina_spidet_irsu_zelts
Drukas datums: 14:49:30 01.12.2021

Turpina spīdēt „Iršu zelts”

11.04.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

dsc05626_1.jpg2017.gada 11.martā hallē „IRŠI” notika ikgadējais Iršu pagasta ģimeņu sporta pasākums „Iršu zelts”. Saskaņā ar nolikumu sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi.

Saulainajā dienā - hallē „Irši”, plkst. 14:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī līdzjutēju. Kopumā pieteicās 4 komandas. Esam gandarīti, ka sportošanas gars nav zudis iepriekšējo gadu komandām - „Dzeguzīte”, „Riekstiņi” un „Riekststāri”. Savukārt komanda „Visi nav Rutki”, dalību atsāka pēc vairāku gadu pauzes.

Sacensības sākās ar volejbolu, taču ne jau klasisko, bet tenisa, kā arī paralēli notika futbols. Pēc veiksmīgas šo disciplīnu pievarēšanas, norisinājās individuālās disciplīnas- „Mešana mērķī”, „Tautas skaitītājs”, „Balonu žonglieris”, ”Statuja”, „Posmkājis”, „Galda hokejs” un komandas tāllēkšana un „Tests”, kurā bija jāparāda arī savas zināšanas par Iršiem. Pasākuma beigu daļā komandas sacentās jautrajā veiklības stafetē „Ābolu maiss”.

Prieks, ka sacensību laikā azarts un vēlme uzvarēt nebija pats svarīgākais. Galvenais bija kopā būšana kustībā.

Noslēgumā balvas saņēma pasākuma uzvarētāji- individuāli un komandās:

„Mešana mērķī”- 1.vieta Gunta (Riekststāri), 2.vieta Līga (Riekstiņi), 3.vieta Daiga (Riekststāri). „Tautas skaitītājs”- 1.vieta Agris(Riekstiņi), 2.vieta Lāsma( Visi nav Rutki), 3.vieta Jogita (Dzeguzīte). Disciplīnā ar tausti un vizuāli bija jānosaka precīzs konfekšu daudzums traukā. „Balonu žonglieris”- 1.vieta Gunta (Riekststāri), 2.vieta Andris (Visi nav Rutki), 3.vieta Zigismunds (Visi nav Rutki).

„Statuja”- 1. vieta Līga (Riekstiņi) Disciplīnā galvenais ar aizvērtām acīm stāvēt uz vienas kājas ar priekšmetu uz galvas pēc iespējas ilgāku laiku.

Kopvērtējumā- 1.vieta „Visi nav Rutki”, 2.vieta „Riekststāri”, 3.vieta „Riekstiņi”, 4. vieta „Dzeguzīte”.

Pēc apbalvošanas visi dalībnieki un viņu līdzjutēji varēja baudīt atpūtas vakaru ar dīdžeju Dzintaru.

Paldies viesiem, dalībniekiem, līdzjutējiem un tiesnešiem par atbalstu un atsaucību! Tradīcija „Iršu zelts” turpinās un turpināsies, ja būs atsaucība no mums pašiem – Iršu ļaudīm, dzimtām un ģimenēm. Tiekamies nākamgad, 2018.gada martā!

Pasākuma vadītāja Olita Ruža

un dīdžejs Dzintars