Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Joprojām spīd „Iršu zelts"

02.04.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

03zel_1.jpg2016.gada 2.aprīlī hallē „IRŠI” notika ikgadējais ģimenisks sporta pasākums „Iršu zelts”. Sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi (saskaņā ar nolikumu).

Šajā saulainajā rītā hallē „Irši” plkst 11:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī atbalstītāju. Kopumā pieteicās 3 komandas - „Dzeguzīte”, „Melnās panteras” un „Riekststāri”.

Sacensības sākās ar klasisko volejbolu, tad basketbolu, kuram paralēli noritēja individuālās disciplīnas - „varenais šāvējs”, „rotu meistars”, pērļu zvejnieks”, „baņķieris”, galda hokejs un komandas tāllēkšana. Pasākuma beigu daļā notika veiklības stafete.

Prieks, ka sacensību laikā azarts un vēlme uzvarēt neaizēnoja ģimeniskumu un sirsnīgumu. Noslēgumā tika apbalvoti pasākuma uzvarētāji- individuāli un komandās: „Rotu meistars”- 1.vieta Gunta (Riekststāri), 2.vieta Daiga (Riekststāri), 3.vieta Sandra (Dzeguzīte).

„Pērļu zvejnieks”- 1.vieta Viktorija (Dzeguzīte), 2.vieta Elita( Dzeguzīte), 3.vieta Daiga (Riekststāri).

„Baņķieris”- 1.vieta Līga (Melnās panteras), 2.vieta Viesturs (Melnās pantēras), 3.vieta Zanda (Riekststāri).

Galda hokejs - 1.vieta Ralfs (Dzeguzīte), 2.vieta Ralfs (Riekststāri), 3.vieta Viesturs (Melnās panteras).

Kopvērtējumā- 1.vieta „Riekststāri”, 2.vieta „Melnās panteras”, 3.vieta „Dzeguzīte”. Paldies viesiem dalībniekiem, līdzjutējiem, tiesnešiem par atbalstu un atsaucību!

Tradīciju „Iršu zelts” izdosies nosargāt, ja būs atsaucība no mums pašiem – Iršu ļaudīm - dzimtām un ģimenēm. Tiekamies, nākošgad, 2017.gada martā!

Olita Ruža,

pasākuma vadītāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top