AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

„Pludmales vējos” sezonas noslēgums

24.08.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

picture-027_3.jpg24. augustā – saulainā sestdienā, Iršos pulcējās pludmales volejbolisti. Uz sezonas noslēguma sacensībām bija ieradušās 3 sieviešu un 9 vīriešu komandas.

Izspēlējot „riņķa” sistēmu un jau sadalot vietas, meitenes izlēma turpināt sacensties pēc individuālas sistēmas. Katru setu no jauna izlozējot sev pārinieces, tādā veidā krājot individuālos punktus. Šinī – individuālajā vērtējumā, 1. vieta – Dailai Jansonei – Ieviņai, 2. vieta – Elīnai Vitkovskai, 3. vieta Dagnijai Grelei.

Tradicionālajā vērtējumā madaļas un balvas par 1. vietu ieguva Daila un Gunta Andersone, 2. vietā Dagnija un Elīna, 3. vietā – Ella Strazda un Agnese Vilcāne.

Vīru konkurencē ritēja sīvas cīņas, sevišķi par iekļūšanu pusfinālos. Finālā aizraujošā cīņā par uzvarētājiem kļuva Kaspars Sniedzītis un Jānis Zībārts, pieveicot Raiti Zukuli un Artūru Plūmi. Trešie, pārspējot tālākos šīsdienas viesus no Kaives, jaunie bebrēnieši kaspars Arzovs un Artis Grinšpons.

Iršu pagasta pārvaldes gādātās medaļas un balvas saņēma visi godalgoto vietu ieguvēji. Dalībnieki un līdzjutēji varēja cienāties ar rudens veltēm – āboliem. Speciālu balvu, kā turnīra vecākais un pieredzējušākais spēlētājs saņēma vietalvietis Visvaldis Kučinskis. Domāju, ka pat visā Latvijā nebūs daudz tādu duetu – kad vienā komandā kopā spēlē vectēvs ar mazdēlu! „Bravo!” Visvaldim par ilggadību volejbolā un prasmi nodot savu pieredzi jaunajiem!

Pirmā pludmales volejbola sezona gandrīz aizvadīta – 3 jaunizveidotie laukumi iemēģināti, treniņi un sacensības var notikt – nākošgad gaidīsim kuplāku dalībnieku pulku.

Bet Iršu halle jau „izslāpusi” pēc klasiskā volejbola un tuvākais turnīrs 2. novembrī – SEB kausi 4:4 vīriešu komandām. Aicinām gatavoties un piedalīties tajā!

Sporta darba organizators Iršos Dzintars Greļs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top