Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

ŠIFRĒTO NORĀŽU SKRĒJIENS

31.10.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Nav apturami bērni, kas 31. oktobra vakarā noilgojušies doties saldumu meklējumos ar devīzi “Saldumus vai izjokošu”… Tomēr šī paša vakara stundās (sākot no pulksten 18:30) pie Vecbebru stadiona mājas pulcējās jau nedaudz paklejojušie ciemata bērni, lai risinātu šifrētu maršrutu stadiona teritorijā. Atšķirībā no pagājušā gada, šī gada šifrēšanas shēma bija savādāka - ciparam atbilstoši burti, kur no ciparu virknes jāatpazīst vārds, piemēram, “dodies uz 3+7+10+2+28+14+31!” Pārbaudījumā piedalījās piecas bērnu komandas, kurās bija 2 vai 3 dalībnieki. Iziešana tumsā ar savu lukturīti, šifru atslēgu un zīmuli notika ar 1 minūtes intervālu. Pie tam bija 3 dažādi maršruti - sarkanais, zilais, zaļais. Komandu atgriešanās laiks bija robežās no 7 minūtēm līdz 19. Dalībnieki bija priecīgi par tumsas uzveikšanu un objektu veiksmīgu atrašanu, balvās saņemot Vecbebru 2016. gada pēdējos medaļu komplektus.

Paldies visiem par dalību atrakcijā!

Vakara programmā bija plānota arī kopīga kino skatīšanās stadiona ēkā. Līdz tam daļa dalībnieku aizdevās ilgoto našķu medību turpinājumā, brīžiem pienāca nākamie un jauni masku valkātāji. Starplaikā līdz filmas rādīšanai tika vārīta tēja un skatīti multfilmu fragmenti. Filmu “Džonijs anglis” skatījās 7 bērni, mājīgumu radīja tēja, saldumi un improvizētā kino seansa atmosfēra. Paldies visiem kas palīdzēja pasākuma tapšanā, paldies spoku nakts slepenajai atbalstītājai par zirneklīšu un sikspārņu salidošanu, tos bērniem bija iespēja krāsot un dekorēt pasākuma brīvajās minūtēs.

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta organizators

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top