Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

54. sporta svētki Vecbebros

03.09.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Laimējās silts rīts un saulaina visa diena, kad Vecbebros risinājās jau 54. sporta svētki. Šogad par godu šiem svētkiem tika izgatavots karogs, kura svinīga pacelšana par labiem sasniegumiem “Pure 2016” volejbola kausa izcīņā E grupā tika uzticēta jauniešu volejbola komandai (Renāts Cīrulis, Viesturs Mozga, Viesturs Dupušs, Ralfs Riekstiņš, Matīss Saldavs). Plānotā svētku programma ietvēra ap 15 dažādu veidu disciplīnām, kas vairākumā gadījumu arī tika realizēta.

Kā papildinājums daudzus gadu jau tradicionālajām skriešanas, volejbola spēles, futbola sitienu, basketbola metienu, baļķa celšanas, virves vilkšanas disciplīnām, šogad tika izmēģinātas šādas jaunas sekcijas - bizes pīšanas atrakcija (2 minūšu ātrs pīnes pinums), bumbiņu mešana “Ciparu plāksnē”, pāru stafete ar 4 posmiem, kur bija pat nestuvju izmantošana. Visas jaunās nodarbes bija labi apmeklētas un dedzīgi izmēģinātas Savukārt mazajiem bērniem bija koka klucīšu pasaule, kur tika celtas un pārbūvētas visdažādākās konstrukcijas.

Visvairāk veiktā disciplīna bija futbola sitieni (110 dalībnieki), un tuvu šai bija arī basketbola, šautriņu un bumbiņu mešanas apmeklējums.

Jāpiemin, ka tika sasniegts jauns baļķa celšanas rekords - 28 reizes.

Prieks bija redzēt dalībnieku aizrautību iesaistoties sagatavotajās disciplīnās un ir gandarījums par drosmi veikt arī grūtus pārbaudījumus.

Uzslava visiem, kas tika uz pjedestāla, uzslava visiem, kas veica izvēlētās disciplīnas, uzslava tiem, kas skrēja blakus savām atvasēm vai aktīvi uzmundrināja draugus un radus, disciplīnas vērojot no malas, uzslava tiem kas palaida startus un sagaidīja. Pasākuma laikā aizvien pierādījās, cik svarīgi ir sagaidītāji finišā, jo īpaši mazajās grupās un „Apvidus skrējienā”. Dienas noslēgumā sporta svētki vainagojās ar balli Mežaparkā, kur spēlēja grupa „Liepavots”. Liels paldies šī gada svētku atbalstītājiem: AS “Virši”, ZS “Vecsiljāņi”, SIA “Salix”, SIA “Ziedi”, Kokneses sporta centrs, SIA “Pērles būve”, ZS “Cīruļi”, SIA “A.A. Mežmalas”, SIA “Vējkalns” (Braku takas), SIA “Artemīda”, Graudu ģimenei, Karlsonu ģimenei. Ar šo atbalstu tika veiksmīgi sarūpētas balvas visās disciplīnās, veikta “Apvidus skrējiena” abu jaunāko grupu sagaidīšana finišā ar sulas paciņu, citu grupu sagaidīšana ar kvasu vai ūdeni, uzturēts organizatoru grupas darbs svētku sagatavošanas, norises un noslēguma darbos.

Paldies tiesnešu - organizatoru komandai, medmāsiņai Inai, jauniešiem un kolēģiem stadiona uzstādīšanā un novākšanā, sakopšanas personālam.

Paldies citiem, kas ieguldīja savu darbu un idejas pasākuma notikšanā.

Tiekamies citu gadu ar šādu pašu atsaucību un jaunām draugus saliedējošām idejām.

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta organizators

Svētkos tika sasniegti šādi rezultāti:

60 m skrējiena uzvarētāji bija sekojoši- grupā “meitenes līdz 7 gadiem” 1. v. Sāra Apdulgadir (11.90), 2. v. Estere Riekstiņa (12.84), 3. v. Kintija Poločenko (12.94), “zēni līdz 7 gadiem” 1. v. Alekss Leķis (11.62), 2.v. Salvis Begs (12.03), 3.v. Adriāns Zups (12.12), “meitenes 8-10 gadi” 1. v. Annija Dumpe (9.78), 2.v. Patrīcija Sandova-Popova (9.93), 3. v. Agija Leķe (11.34), “zēni 8 līdz 10 gadiem” 1. v. Kirils Feoktistovs (9.90), 2.v. Edvards Mozga (11.06), 3.v. Hermanis Jānis Liepiņš (11.43), “meitenes 11-15 gadi” 1. v. Natālija Zeica (8.54), 2.v. Megija Paeglīte (9.07), Linda Dumpe (9.50), “zēni 11-15 gadi” 1. v. Renāts Cīrulis (8,68), 2.v. Daniels Riekstiņš (9.12), 3.v. Juris Tomaševskis (9.46), “dāmas no 22 gadiem” 1. v. Rita Sniedze (15.15), 2.v. Gita Kosmačevska (15.74), 3.v. Gunta Andersone (17.21), “kungi no 22 gadiem” 1.v. Toms Brakovskis- (14.10).

100 m skrējienā bija sekojoši uzvarētāji- grupā “kungi 16-21 gads” 1. v. Erlends Liepiņš (12.50), 2. v. Viesturs Mozga (12.87), 3. v. Mārtiņš Brants (12.90). Tāllēkšana no vietas labākie bija grupā “meitenes līdz 8 gadiem” 1.v. Estere Riekstiņa 2.v. Paula Zeilāne, 3.v. Sāra Kvanta, “zēni līdz 8 gadiem” Salvis Bergs (1,63), Alekss Leķis (1,56), 3.v. Kurts Riekstiņš (1,20), “meitenes 9-12 gadi” 1.v. Linda Dumpe (2,04), 2.v. Patrīcija Sandija Popova (1,81 ), 3.v. Beāte Filipsone (1,80), “zēni 9-12 gadiem” 1.v. Edijs Eiduks (2,23), 2.v. Kristers Karlsons (1,97), 3. v. Kirils Feoktistovs (1,97), “meitenes 13-15 gadi” 1.v. Natālija Zeica (2,30), 2.v. Lelde Sīpola (1,85), 3.v. Eva Tomaševska (1,80), “zēni 13-15 gadi” 1.v. Erlends Liepiņš (2,73), 2.v. Juris Tomaševskis (2,12), 3.v. Juris Bitenbinders (2,00), “dāmas 16+” 1.v. Svetlana Juriševa (2,26), 2.v. Rita Sniedze (2,24), 3.v. Ineta Krasko (2,23), “kungi 16+” 1.v. Māris Riekstiņš (2,78), 2.v. Renāts Cīrulis (2,73), 3.v. Mārtiņš Brants (2,68).

Futbola soda sitienu disciplīnā startēja ap 108 dalĪnieki (pieteicās ap 130). Tika noskaidroti sekojoši uzvarētāji - grupā “meitenes līdz 12 gadiem”1. v. Gabriela Vite (15 p), 2. v. Agija Leķe (14 p), 3. v. Egija Leķe (13 p), “zēni līdz 12 gadiem” 1. v. Toms Kroičs (25 p.), 2.v Deivids Dzerkalis (21 p), 3. v. Kirils Feoktistovs (18 p), “dāmas no 13 gadiem”1. v. Sarmīte Paļčevska (23 p), 2. v. Sigita Mitrovska (19 p), 3. v. Solveiga Kriškāne (18 p.), “kungi no 13. gadiem” 1.v. Ludis Dupušs, 2. v. Visvaldis Kučinskis (23 p.), 3. v. Austris Vite (21 p.). Basketbola metienu disciplīnā statēja ap 70 dalībnieku, kur 10 metienu sērijā veiksmīgākie bija grupā “meitenes līdz 12 gadiem”1. v. Beāte Filipsone (4 p), 2. v. Ketija Kmita (3 p), 3. v. Linda Dumpe (3), “zēni līdz 12 gadiem” 1. v. Kirils Feoktistovs (7 p.), 2, v. Edijs Eiduks (7 p.), Maksims Feoktistovs (4 p.), “dāmas no 13 gadiem”1. v. Sarmīte Paļčevska (6 p.), Svetlana Vite (4 p.), Gunta Andersone (3 p.), “kungi no 13. gadiem”1. v. Audris Arzovs (7 p.), 2. v. Mārtiņš Brants (5 p.), Erlands Liepiņš (4 p.).

Šautriņas- grupā “meitenes līdz 12 gadiem” 1. v. Ketija Kmita (53 p.), 2. un 3. vietu dala Meldra Eglīte un Linda Dumpe (50 p.), “zēni līdz 12 gadiem” 1. v. Edijs Kosmačevskis (126 p.), 2. v. Andrejs Zvejnieks (106 p.), 3. v. Mihails Priļepiševs (68 p.), “dāmas no 13 gadiem” 1. v. Sigita Bahromkina (111 p), 2. v. Gerda Sedoja (97 p.), 3. v. Evita Tomaševska (90 p), “kungi no 13. gadiem” 1. v. Andris Paļčevskis 160, 2. v. Audris Arzovs (126 p.), 3. v. Lauris Marcinkevičs (119 p.).

Apvidus skrējiens uzrādīja šādus stiprākos - grupā “meitenes līdz 8 gadiem” (distance ap 500 m) 1. v. Evelīna Šlesere (2.35), 2.v. Sāra Apdulgadir (2.41), 3.v. Estere Riekstiņa (2.44), “zēni līdz 8 gadiem” 1.v. Rūdolfs Emīls Zvejnieks (2.23), 2. v. Deivids Dzerkalis (2.24), 3.v. Maikls Beitāns (2.38), “meitenes 9-12 gadi” (distance ap 1000 m) 1. v. Linda Dumpe (5.12), 2.v. Ketija Kmita (5.40), 3.v. Agija Leķe (6.46), “zēni 9-12 gadi” 1.v. Edijs Eiduks (4.04), 2.v. Vairis Cīrulis (4.28), 3.v. Kirils Feoktistovs (4.31), “zēni 13-15 gadi” 1.v. Renāts Cīrulis (9.01), 2. v. Juris Tomaševskis (9.50), 3.v. Mareks Bedragins (10.00), “sievietes no 16 gadiem” 1. v. Esēnija Marcinkeviča (13.20), 2.v. Elīna Deņisova (17.41), 3.v. Ramona Bičenko (17.42), “vīrieši no 16 gadiem” 1. v. Artis Zvejnieks (8.34), 2.v. Krists Bitenbinders (9.31), 3.v. Toms Brakovskis (10.14).

Volejbols pamatskolniekiem (līdz 16 g.) - 1. v. “Naži” (Juris Tomaševskis, Daniels Ošiņš, Kristers Leķis, Edijs Eiduks), 2.v. “Čikas” (Eva Tomaševska, Megija Paeglīte, Krista Ģēģere, Linda Saldava), 3. v. Dāvids Makarovs- Plātiņš, Edijs Kosmačevskis, Juris Bitenbinders, Daniels Riekstiņš).

Volejbolā pieaugušajiem sacentās 12 komandas, kur 1. vietu izcīnīja komanda “ALDK” (Armands Knēģeris, Kaspars Greļs, Gerda Sedoja, Arnolds Krēsliņš), 2. v. “Irš” (Dzintars Greļs, Modris Vilcāns, Juris Sirmais, Guntars Joksts), 3. v. “De Grill” (Aigars Kosmačevskis, Jānis Lielauza, Sintija Stivriņa).

Savukārt ārpus nolikuma izveiktais veterānu turnīrs noslēdzās ar 1. v. komandai “Deputāts un draugi”, 2.v. “Irši”, 3. v. “Vecbebri”.

Baļķa celšanā 1. vietu izcīnija Austris Vite (28 reizes), 2.v. Aivis Kosmačevskis (21 reize) 3.v. Armands Zeilāns (18 reizes).

Īpašu atzinību un skatītāju rosinātu apbalvojumu par labo rezultātu (11 reizes) dalībniekam “jau solīdos gados” saņēma Jānis Zeilāns. Disciplīnā piedalījās arī Ralfs Riekstiņš (9), Eldars Stepanovs (6), Jānis Surikovs (13), Aivars Kosmačevskis (6).

Bizes pīšanas atrakcija - 1v. Daniela, Alise, Eldars, Toms (48 pinumi), 2. Toms, Rinalds, Juris, Daniels (30 pinumi), 3. v. Gints, Ludis, Santis, Elvis (29 pinumi). Kopā startēja 7 komadas. Virves vilkšana 7 komandu sacensībā noslēdzās ar šādām izcīnītām vietām- 1. v. “Gimene” (Eva Tomaševska,Eva Tomaševska, Jurijs Tomaševskis, Aivars Leķis, Kristers Leķis, Svetlana Vite, Sintija Stivriņa, 2.v. “Keda” (Erlends Liepiņš, Anna Bitenbindere, Artūrs Koļčs, Linda Saldava, Madara Dupuša, Ludis Dupušs, 3. v. “Zelta rags” (Māris Knēģeris, Jānis Zeilāns, Daiga Andersone, Sarmīte Paļčevska, Linda Dumpe, Kristers Paļčevskis).

PĀRU STAFETE "Paspēj visu" - 1.v. Madara Dupuša, Aleksands Kmito (48 sek.), 2.v. Eva Tomaševska, Juris Tomaševskis (49 sek.), 3. v. Sigita Bahromkina, Toms Brokovskis (56 sek.). Stafetē piedalījās 13 komandas

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top