Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vecbebros skeito!

05.05.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

img_20160506_160853_1.jpgAtkal klāt saulainais pavasaris, pēdējais skolas mēnesis, pie Vecbebru stadionā sāk ziedēt bumbiere. 5.maijā pulksten 16 pie rampām skan mūzika un pulcējas skrituļsslidu, skrejriteņu, velosipēdu cienītāji. Daudziem līdzi atbalstītāji.

Dalībnieku protokolos nerindojās īpaši liels sportotāju skaits - kopā 12, bet tas bija gana labs skaits jautrai pasākuma norisei. Jāpiebilst, ka uz slidām stāvēja arī 3 pārstāvji no žūrijas. Pasākuma sportiskā daļa sākās ar Krista Bitenbindera vienkāršu demonstrējumu žūrijai un skatītājiem, kādas figūras visbiežāk izpildāmas un kā tā saucās. Paldies Kristam! Tad uz rampām tika izpildīts vienas minūtes individuāls sniegums. Šajā disciplīnā startēja Krists Bitenbinders, Juris Bitenbinders, Matīss Riekstiņš, Edvards Mozga, Deivids Dzerkalis, Artis Zvejnieks.

Nākamā disciplīna bija slaloma braukšana. Iesildīšanās tika veikta pa klucīšu līkloču trasi, bet, sacensības uzsākot, klucīši tika aizvietoti ar Fantu un Sprite pudelēm. Šī sacensība dalībniekiem un skatītājiem jo īpaši patika. Krāsaina, jautra, dzirkstoša. Dalībnieku bija jau vairāk, jo sarežģītība bija salīdzinoši maza. (Daļa dalībnieku izmantoja kādu no Kokneses apavu veikala pasākumam laipni atvēlētajiem 4 slidu pāriem, kas vēlāk tika aktīvi lietoti arī pēc pasākuma oficiālās daļas beigām.) Līkločos piedalījās Krists Bitenbinders, Juris Bitenbinders, Andrejs Zvejnieks, Matīss Riekstiņš, Eva Tomaševska, Edvards Mozga, Deivids Dzerkalis, Kristers Karlsons, Lidija Degtjareva, Artis Zvejnieks, Mihails Prilepiševs, Kristaps Klaužs (jaunākais dalībnieks- 6 gadi).

Divu slaloma braucienu summā ātrākos laikus uzrādīja Krists Bitenbinders (25, 89 s.), Andrejs Tomass Zvejnieks (27.35 s), Kristers Karlsons (27.39 s).

Jauninājums šī gada sacensības programmā bija nelielā loterija slaloma disciplīnas dalībniekiem, kur laimīgas bija 8 biļetes.

Pēc žūrijas apspriedes kopvērtējumā sieviešu grupā 1. v. Saņēma Eva Tomaševska, 2. v. Lidija Degtjareva, grupā zēni jaunāki par 11 gadiem - 1. v. Edvards Mozga, 2. vieta Matīss Riekstiņš, 3. v. Deivids Dzerkalis, puiši no 11 gadiem- 1. v. Krists Bitenbinders, 2. v. Matīss Riekstiņš, 3. v. Andrejs Tomass Zvejnieks.

Uzvarētāji saņēma aplausus un katrs dalībnieks saņēma balvu - nejauši izvēlētu slaloma brauciena gāzētā dzēriena pudeli - kādu no Fantu veidiem, vai Sprite.

Pasākums programmas oficiālā daļa bija veiksmīgi noslēgusies.

Liela daļa no sportistiem palika rampu tuvumā, lai uz grila ceptu desiņas, pabrauktu līkločus starp klucīšiem ar velosipēdu, skrejriteni, savām vai apavu veikala sarūpētajām slidām. Daudziem tika piemeklēts derīgais slidu izmērs un tika veidotas jaunas prasmes un piedzīvojumi. Paldies dalībniekiem par aktīvu darbošanos, paldies žūrijas komisijai – Lidijai Degtjarevai, Dailai Riekstiņai, Justīnei Pastorei - par aktīvu protokolēšanu un vērtēšanu.

Paldies pagasta pārvaldes komunālajai nodaļai par rampu tehniskā stāvokļa pielabošanu. Paldies apavu veikalam Koknesē (Parka ielā) par pasākuma atvēlētiem 4 slidu pāriem.

Paldies citiem, kuri pielikuši roku pasākuma tapšanā.

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta organizators

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top