faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Velo pārgājiens - Vecbebru Upītes tilti un laipas

04.10.2015

Ar mērķi pavadīt saulainu rudens dienu svaigā gaisā, labā kompānijā, un uzzināt ko jaunu, 4.oktobrī, apņēmīgie velosipēdisti nobrauca 23 km. Velo pārgājiens bija aizraujošs, bet pavisam nesteidzīgi viegls. Kopīgi uzbraucām Brencēnkalnā, gar Stalidzēniem un Paskuli, caur Blankām, Zemgaļiem, Lejas Siljāņiem, Vecsiljāņiem, Cūkkalniem, Beņķiem, Rosmēm un Vīndedzēm.

Uzzinājām cik liela vai maza ir daudzkārt sastaptā Bebrupe, redzējām arī upīti - Paskule. Skatījām neparasti stiprus Bebrupes tiltus, kas uzbūvēti no betona pārlaidumiem pirms vairāk kā 30.gadiem. Savukārt pie Beņķiem Bebrupi šķērsojām pa resniem kritušajiem kokiem. savukārt koka tiltu uzgājām pie mājām Vīndedzes, kur tilts ir pašu saimnieku būvēts.

Nākamiem velo pārgājieniem un citiem atklājumiem mums palika nepārbraukts tilts pie Bebriņiem. Vēlu vakarā sasmēlušies iespaidus un vēja appūstiem vaigiem sasniedzām Vecbebrus, kur arī noslēdzām braucienu.

Paldies velo pārgājiena dalībniekiem par kompāniju ceļā un sarunām pie pikniku maizītēm.

Artis Zvejnieks

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top