Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4165/foto_orientesanas_vecbebros
Drukas datums: 15:12:26 18.02.2019

Foto orientēšanās Vecbebros

03.07.2015 14:00 kur : Kokneses novada Bebru pagasta pārvalde

3.jūlijā no plkst.14 Vecbebru centrā sākās karšu, fotogrāfiju un sarakstu izsniegšana komandām, kuras bija reģistrējušās foto orientēšanās-rogaining sacensībām. Ziņkārīgajiem dalībniekiem smalki tika izskaidroti sacensību noteikumi – izplānot maršrutu starp sev izdevīgākajiem dažādu vērtību kontrolpunktiem, paturot prātā ka ir 40 kontrolvietas, bet atļautajā kontrollaikā var paspēt atrast un nofotografēt 20 līdz 30 punktus, bet par kontrollaika pārsniegšanu tiek skaitīti soda punkti.

Dalībai reģistrējās sešas komandas – Škoda (Edijs Eiduks, Juris Bitenbinders), Audiks (Edijs Kosmačevskis, Rūdolfs Emīls Eiduks), Minioni ( Keisija Vidiņa, Deivids Dzerkalis), Minioni (Keisija Vidiņa, Deivids Dzerkalis), Bambi (Lelde Sīpola, Meldra Eglīte), Vasara (kate Kondrāte, Elīna Ancāne), Vasara (Kate Kondrāte, Elīna Ancāne), A2 (Maija Ancāne, Ritvars Ancāns), Mersis (Andrejs Tomass Zvejnieks, Kristers Karlsons).

Pēc maršruta saplānošanas sacensības varēja sākties. Komandas bija izvēlējušās dažādus sacensību sākuma virzienus. Kamēr dalībnieki naski meklēja kontrolpunktus, pulkstenis nepielūdzami skaitīja kontrollaika minūtes.

Pēc 40 minūtēm meklējums beigt izlēma Minion komanda. Pēc visu dalībnieku atgriešanās tika veikta uzņemto foto pārbaude un iegūto punktu skaitīšana.

Kopējie rezultāti ir sekojoši:

1.vieta – Škoda, 161 punkts;

2.vieta – Mersis, 123 punkti;

3.vieta – Bambi, 117 punkti;

4. vieta – A2, 117 punkti;

5. vieta – Vasara, 110 punkti;

6. vieta – Audiks, 70 punkti;

7. vieta – Minioni, 66 punkti.

Pirmās trīs vietas tika apbalvotas pašvaldības sarūpētām balvām (arbūziem, ananāsiem un nektarīniem). Pārējās komandas izlozes kārtība sadalīja atlikušās saldās balvas. Deivids Dzirkalis saņēma diplomu, kā jaunākais dalībnieks, savukārt Lelde un Meldra saņēma atzinības rakstu par saskanīgāko komandas noformējumu.

Milzīgs paldies visiem dalībniekiem par izlēmību, pacietību un izturību. Pateicība par atbalstu un idejām Ilzei Pabērzai un Ausmai Rodei.

Bebru pagasta sporta organizators

Artis Zvejnieks