Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pludmales volejbola sacensības Vecbebros

31.05.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

31. maijā Bebru stadionā norisinājās pludmales volejbola sacensības „Bebru kauss 2014" . Vīriešu grupā 1. vietu ieguva Jurijs Tomaševskis un Aigars Lācis, 2. vietu - Aigars Auzenbergs un Krists Kučinskis, bet trešie labākie bija Dzintars Greļš un Māris Belorags.

Sieviešu grupā uzvarēja Mairita un Māra Tomaševskas, 2. vietu ieguva Marika Cegele un Agita Leķe, 3. vietu - Iveta Rutkovska un Eva Tomaševska.

Jauniešu grupā vislabāk veicās Jurim Tomaševskim un Dāvis Derkačam, 2. vietu ieguva Ralfs Riekstiņš un Renāts Cīrulis, 3. vietu - Rinalds Kosmačevskis un Daniels Ošiņš.

Sacensību noslēgumā visi baudīja kopīgu maltīti – gardu zupu. Sporta pasākumu noorganizēt palīdzēja Jeļena Čerņauska, Marika Cegele un Agita Leķe. Paldies par atbalstu Bebru pagasta pārvaldei!

Marika Cegele,

kultūras pasākumu organizatore

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top