Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sacensības skeitparkā 2013

19.09.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

p1270637.jpgKur visbiežāk sastopami Bebru pagasta zēni un jaunieši? Atbilde nav ilgi jādomā - skeitparkā! Pirms diviem rudeņiem biedrība „Bites” atklāja šo atpūtas vietu mūsu jaunajai paaudzei. Pagājušajā rudenī skeitparkā notika pirmās sacensības. Nu atkal pēc gada, 19. septembrī, pēc pašu zēnu ierosmes, viņi sacentās savā prasmē. Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, atklājot sacensības, pastāstīja: „Puikas atnāca uz pagasta pārvaldi un teica – gribam sacensības tāpat kā pagājušajā gadā!”

Astoņi drosmīgākie Bebru pamatskolas zēni sacentās veiklības stafetē ar skrituļslidām un BMX velosipēdu, un, rādot savu māku, brauca pa rampām. Ar skaļiem uzmundrinājumiem viņus atbalstīja skolasbiedri, skolotāji un vecāki. Varējām pārliecināties, cik daudz zēni var iemācīties, ja pietiek pacietības un gribas. Jaunos censoņus vērtēja tiesneši: Ilze Pabērza, Lidija Degtjareva, Ausma Rode, Renārs Lipenītis, Līga Riekstiņa un sacensību galvenā tiesnese Jeļena Čerņauska. Kamēr tiesneši apkopoja rezultātus, puikas demonstrēja savus interesantākos apgūtos trikus, viņiem piebiedrojās arī Vecbebru Profesionālās vidusskolas audzēknis Dāvis.

Grupā līdz 10 gadu vecumam, sacensībās piedalījās divi Ediji: Edijs Eiduks un Edijs Kosmačevskis. Abi zēni parādīja ļoti labu sniegumu. Katrs no viņiem saņēma Bebru pagasta pārvaldes sarūpētu grāmatu, uzvarētāja kausu un atspirdzinošu limonādi. Zēniem no 11 gadu vecuma ar skrituļslidām savu prasmi apliecināja Juris Bitenbinders, Rinalds Kosmačevskis, Viesturs Mozga, Krists Bitenbinders un Aleksandrs Suhotins. Ar BMX velosipēdu startēja Gints Vērdiņš. Arī viņiem tika pasniegti sacensībās godam nopelnīti kausi, limonāde un grāmata „Baltijas valstu vēsture”, kas lieti noderēs arī vēstures stundās.

Paldies zēniem par uzdrīkstēšanos un, lai atkal pēc gada skeitparkā pulcējas sacensību dalībnieki!

Kokneses Novada Vēstis

Dzintras Sniedzes foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top