Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pludmales sacensībās Vecbebros cīnās par „Bebru kausu-2013”

25.05.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

dsc01428.jpgLietainajā 25.maija dienā, jau otro gadu pēc kārtas, Kokneses novada Vecbebros norisinājās pludmales volejbola sacensības sievietēm un vīriešiem - „Bebru kauss-2013”. Pasākumu organizēja Bebru pagasta pārvalde, bet tā vadīšanu bija uzņēmies sporta mīļotājs, bebrēnietis Jurijs Tomaševskis.

Sacensības vienoja sportistus ne tikai no Kokneses, Bebriem un Iršiem, bet arī no Aizkraukles un Neretas. Kopumā startēja 22 komandas – 17 vīriešu grupā un 5 sieviešu grupā. Neskatoties uz lietaino laiku, volejbols saliedēja desmitiem cilvēku – gan sportistu, gan atbalstītāju. Jurijs Tomaševskis, stāsta, ka šāda veida pasākumus viņu rosina organizēt lielā aizraušanās ar sportu. Protams, sacensību rīkošana nav viegla, taču redzot, ka cilvēki dara to, kas sirdij tuvs, visas pūles attaisnojas.

Lielākā daļa sportistu sacensībās piedalījās, lai labi pavadītu laiku un ļautos sportiskam azartam, taču, neviltota vēlme bijusi arī uzvarēt. Vairāki dalībnieki, kuriem uzvaras laurus plūkt tā arī neizdevās, atzīst, ka nepieciešams atcerēties to, ka katra spēle ir kārtējais pakāpiens uz uzvaru. Pēc saspringtām spēlēm visas dienas garumā, vīriešu grupā 1.vietu izcīnīja Kaspars Sniedzītis un Jānis Zībārts, 2.vietu Valts Benjavs un Edgars Glāznieks, 3.vietu Toms un Indra Benjavi. Sieviešu grupā ar 1.vietu sveica Ilzi Valaini un Mārīti Brici, 2.vietu ieguva Dairita Pulkstene un Māra Tomaševska, 3.vieta Agijai Sidarovai un Paulai Kalniņai. Pirmo trīs vietu ieguvējus sumināja ar Bebru pagasta pārvaldes diplomiem un „Bebru kausu 2013”.

Vīriešu grupā par labāko sacensību spēlētāju tika atzīta vienīgā sieviete vīriešu grupā- Indra Benjava, savukārt sieviešu vidū labākās spēlētājas titulu ieguva Dairita Pulkstene. Arī viņas saņēma Bebru pagasta pārvaldes sarūpētas balvas.

Vairākiem pagasta iedzīvotājiem prieku sagādājis tas, ka atkārtoti pagastā notiek šāda veida pasākumi, kuri vienuviet pulcē gan jaunus, gan vecākus sporta spēļu mīļotājus - ne tikai draugus, bet arī ģimenes locekļus. Bez tam, šīs sacensības var uztvert kā iesildīšanos gaidāmajām sporta spēlēm Iršos, kas notiks jau pavisam drīz - 1.jūnijā.

Vidzemes Augstskolas

1.kursa studente Monta Liepiņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top