Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bebros pirmās sacensības skeitparkā

02.10.2012 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

p1240957.jpgPagājušajā rudenī Bebros atklātais skeitparks kļuvis par bērnu un jauniešu iecienītāko atpūtas vietu. Ik dienas, piemērotos laika apstākļos, varam vērot ar kādu aizrautību viņi darbojas skeitparkā. Ar parastām skrituļslidām vai inline, skeitdēli, skrejriteni vai BMX velosipēdu katrs apgūst jaunas iemaņas un sasniedz savus personiskos rekordus.

Bērnu vecāku paldies biedrībai „Bites” par skeitparka ierīkošanas projekta īstenošanu! 2. oktobrī, sagaidot skeitparka pirmo dzimšanas dienu, notika pirmās sacensības, kurās piedalījās ne tika Bebru pamatskolas zēni, savu prasmi atklāja jau pieredzējuši BMX braucēji un skrituļotāji no I. Gaiša Kokneses vidusskolas.

Sacensības norisinājās trīs rīku grupās: ar skrituļslidām, skrejriteni, BMX velosipēdu. Dalībniekus vērtēja divās vecuma grupās: līdz 10 gadiem un no 10 gadiem un vecāki zēni. Pirmās sacensības skeitparkā notika slalomā un individuālajā programmā, kurā 2 minūšu laikā bija jāparāda dažādi elementi, kurus vērtēja pēc to skaita, sarežģītības pakāpes, vērā ņēma arī demonstrējuma vizuālo kopskatu. Dalībnieku sniegumu vērtēja sacensību organizatore un biedrības „Bites” biedre, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, biedrības „Bites” valdes priekšsēdētāja Ieva Klauža, biedrības „Bites” biedre Ausma Rode, Bebru pamatskolas direktore Lidija Degtjareva, sporta skolotāji Jeļena Čerņauska un Modris Vecumnieks, jaunais sporta entuziasts Krists Kučinskis. Sacensību norisei līdzi sekoja mediķe Inese Skuja.

Skatītāji līdzi juta un ar aplausiem atbalstīja ikvienu dalībnieku, priecājoties par zēnu uzņēmību un drosmi, jo ne visi no ikdienas skeitparka apmeklētājiem saņēma dūšu startēt sacensībās. Taču tas nekas, nākamajā reizē dalībnieku noteikti būs vairāk, varbūt arī meitenes, jo arī viņas labprāt uzvelk kājās skrituļslidas, lai dotos uz skeitparku.

Kopvērtējumā, skrituļošanā vecuma grupā līdz 10 gadiem, 1. vietu ieguva Edijs Eiduks, 2. vietu – Daniels Ošiņš, bet 3. vietu dalīja Edijs Kosmačevskis un Juris Bitenbinders, vecākajā zēnu grupā 1. vieta koknesietim Krišjānim Dadzītim, 2. vieta Gintam Vērdiņam. BMX paraugdemonstrējumos 1. vietas ieguvējs ir Aivis Dobriks, 2. vietā Armands Melderis, abi zēni ir koknesieši, bet 3. vietā bebrēnietis Edgars Riekstiņš. Demonstrējumos ar skrejriteni balvu saņēma Viesturs Mozga. Bebru pagasta pārvaldes sarūpētās medaļas un grāmatas par olimpisko spēļu vēsturi apbalvotajiem zēniem vienmēr atgādinās par viņu pirmajām sacensībām skeitparkā Bebros!

Kokneses Novada Vēstis

Dzintras Sniedzes foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top