Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sporta svētki Vecbebros

25.08.2012 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

p1240440.jpgGadu gadu gaitā ierasts, ka augusta pēdējā sestdienā Vecbebros svin sporta svētkus. Arī šoreiz, 25. augustā, Vecbebru stadionā sportisko cīņas garu apliecināja ne tikai bebrēnieši, bet aktīvā dzīvesveida piekritēji no kaimiņu pagastiem un tālākām Latvijas vietām.

Kā sporta svētku galvenā tradīcija Vecbebros izsenis godā celts volejbols. Volejbola sacensībās piedalījās 16 vīru komandas un 5 meiteņu komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarētāju laurus guva mājnieki – komanda „Vecbebri”, kurā spēlēja Modris Vilcāns, Aigars Auzenbergs, Kaspars Greļs, Arnis Grunšteins. Arī meiteņu komandu konkurencē nepārspētas palika mūsējās: Daila Jansone-Ieviņa, Gunta Andersone, Agita Ābele, Ilze Valaine, kuras startēja komandā „Vecbebri”.

Daudz piekritēju bija minifutbolam, bet skolas vecuma bērni ar aizrautību piedalījās čības mešanas sacensībās, futbola soda sitienos, šautriņu un riņķa mešanā, kā arī kopā ar pieaugušajiem tradicionālajā skrējienā „Mežaparks”.

Netradicionālo sporta veidu vidū pieaugušajiem atsaucību guva atrakcija „Rulona mešana”, kurā veiklākā bija bebrēniešu komanda „Savējie” – Ludis Dupušs, Dainis Petriks, Madara Dupuša. Olu mešanas sacensībās uzvarēja ciemiņi: Andis Freidenfelds un Jānis Madeks. Baļķa celšanā uzvarētāja titulu ieguva koknesietis Didzis Bērziņš.

Sporta pasākumu organizētājs Jurijs Tomaševskis pateicas par apzinīgu darbu tiesnešiem: Jeļenai Čerņauskai, Dzintrai Sniedzei, Vinetai Garkalnei, Līgai Riekstiņai, Lidijai Degtjarevai, Kristapam Lapiņam, Aigaram Lācim, Raitim Zukulam, kā arī paldies par muzikālā noformējuma radīšanu Arnoldam Krēsliņam.

Kas gan būtu sporta svētki bez atbalstītājiem! Paldies par ieguldījumu Bebru pagasta pārvaldei, „Virši-A”, „SALIX”, „Pērles būve”, SIA „Pakavs”, SIA „Ziedi”, SIA „Timber Rosso”!

Lielās balvas izlozē – ceļojumu četrām personām ar prāmi uz Stokholmu vinnēja Bebru pamatskolas skolniece Alise Berga.

Kokneses Novada Vēstis

Dzintras Sniedzes foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top