Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4148/sporta_svetkos_vecbebros_vispopularakais_volejbols
Drukas datums: 19:58:01 06.06.2020

Sporta svētkos Vecbebros vispopulārākais volejbols!

27.08.2011 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Visi, kas draugos ar sportu zina, ka augusta nogalē Vecbebros būs gaidīti sporta svētkos! Šogad tie notika jau 49. reizi. 27. augustā priecēja gan saulainais laiks, gan svētku dalībnieku un skatītāju atsaucība. Dažādos sporta veidos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī sportotgribētāji no Aizkraukles reģiona novadiem un Jēkabpils.

Vecbebros izsenis vispopulārākais ir bijis volejbols, tā bija arī šajos sporta svētkos. Šo sportaveidu spēlēt bija pieteikušās 14 komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarēja savējie – komanda „Kapeika”’, bet dāmu konkurencē uzvarētāju tituls tika spēlētājām no Bebru un Iršu apvienotās komandas. Savukārt futbolā vislabāk veicās komandai no Meņģeles.

Par sporta svētku tradīciju kļuvis skrējiens „Meža parks”’, arī šoreiz tajā piedalījās gan pieaugušie, gan skolas bērni. Pirmo reizi virves vilkšanas sacensībās piedalījās arī astoņas bērnu komandas! Kas gan būtu sporta svētki bez jautrības un smieklu šaltīm! Ar patiku bērni piedalījās čības mešanā, bet pieaugušie sacentās olu un zābaka mešanā. Jau vairākus gadus sporta svētkos stiprākie vīri ceļ baļķi – šoreiz par spēcīgāko baļķa celšanā tika atzīts Ludis Dupušs.

Svētku noslēgumā notika Lielās balvas izloze – ceļojums uz Stokholmu ar prāmi „Tallink”. Izlozē piedalījās tie dalībnieki, kuri bija startējuši vismaz četrās disciplīnās. Par laimīgās lozes īpašnieku kļuva desmitgadīgais Viesturs Mozga no Bebriem.

Bebru pagasta sporta pasākumu organizētājs Jurijs Tomaševskis pateicas sporta svētku atbalstītājiem: Bebru pagasta pārvaldei, „Virši-A”’, „SALIX”, „Pērlesbūve”’, SIA „Pakavs”, SIA „Ziedi”’, SEB banka, „Piran Media Group”’, SIA „Timber Rosso” un saka paldies par aktīvu līdzdalību svētku organizēšanā: Jeļenai Čerņauskai, Arturam Čerņauskim, Dzintrai Sniedzei, Evitai Tomaševskai, Lidijai Degtjarevai un Aldim Pilienam.

Uz tikšanos nākamvasar Vecbebros – 50. sporta svētkos!

Sarmīte Rode