faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimeņu sporta diena

25.03.2017 kur : Kokneses sporta centrs

25.martā Kokneses sporta hallē norisinājās ceturtā Kokneses novada ģimeņu sporta diena, uz kuru īpaši gaidīti ir vecāki ar bērniem, lai izmēģinātu sportošanu visiem kopā. Pasākumā piedalījās 50 dalībnieki, kuri izmēģināja pēc pašu ieskatiem sev vēlamās un tīkamās aktivitātes.

Tradicionāli pasākums sākās ar nelielu kopēju iesildīšanos, pēc kuras visi dalībnieki tika informēti par pasākuma programmu. Paši mazākie dalībnieki devās uz PII “Gundega” skolotāju sagatavotajām atrakcijām. Tās ar prieku izmēģināja arī skolas vecuma bērni, pārējie piedalījās dažādos individuālajos uzdevumos – striķa kārtošanā, šautriņu mešanā, frisbija mešanā, lekšanā ar abām kājām, līdzsvara noturēšanā. Pēc individuālajām sacensībām visi tika aicināti piedalīties kopējās spēlēs – astīšu ķeršanā un strītbolā. Pasākuma noslēgumā notika tradicionālie stafešu skrējienie, kuros piedalījās piecas komandas. Pateicībā par azartiskumu visas dienas garumā un cīņassparu, visi tika pie kādiem piemiņas suvenīriem un saldām balvām. Ģimeņu dienas lielākais prieks ir kopā būšana un sportisko aktivitāšu veikšana! Paldies visiem dalībniekiem par ierašanos un palīgiem par lielisko palīdzēšanu. Noteikti tiksimies arī nākamajā Ģimenes dienā un līdzīgos sportiskos pasākumos.

Kokneses Sporta centra informācija

Anita Šmites foto

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top