AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknesē sacenšas spiningošanā

15.10.2016 06:30

img_5353_2.jpg5. oktobrī plkst. 6.30 Daugavā pie Kokneses sākās gadskārtējais Kokneses atklātais čempionāts spiningošanā no laivām ekipāžām un komandām. Sacensībās varēja piedalīties visi makšķerēšanas sporta entuziasti neatkarīgi no vecuma un dzimuma ar noteikumu, ka dalībniekiem jābūt derīgām makšķerēšanas kartēm.

Spītējot vēsajam un rudenīgajam laikam, čempionātā piedalījās 14 komandas, kas sastāvēja no 43 laivu ekipāžām, kurās kopumā startēja 85 dalībnieki no visiem Latvijas novadiem. Salīdzinoši ar pagājušo gadu dalībnieku skaits ir krietni kuplāks, 2015.gada sacensībās piedalījās tikai 30 ekipāžas.

Tomēr ar veiksmīgu lomu lepoties varēja vien 20 ekipāžas ar kopēju zivju svaru 60,33 kg, diemžēl krietni mazāku kā iepriekšējā gadā (109,34kg). Aptaujātie makšķernieki žēlojās, ka šogad ķeras pavisam slikti, vai neķeras nemaz, neveiksmīgajos lomos vainojot laika apstākļus un vēja virzienu.

2016.gada Kokneses spiningošanas sacensību rezultāti ekipāžām:

1. Mārtiņš Balodis / Kristiāns Godiņš - 7,80 kg

2. Aigars Gredzens / Modris Bērziņš – 4,75 kg

3. Dmitrijs Tereščenko / Māris Skangalis – 3.8 kg

4. Dmitrijs Ivaškins / Jevgēnijs Moisejenko – 3.7 kg

5. Harijs Raciborskis / Andis Miezis – 3.64 kg

6. Konstantīns Kravčenko / Aleksandrs Gaļicins – 3.39 kg

Komandu vērtējumā - 1.vieta - CFF, 2.vieta - BSM, 3.vieta - Streeam.

Uzvarētāji balvā saņēma kausus, piemiņas medaļas, vērtīgas grāmatas un copei noderīgas lietas.

Sacensības organizēja vietējais spiningošanas sporta entuziasts Viesturs Saulītis ar Kokneses novada domes, Kokneses sporta centra un uzņēmēju atbalstu. Sacensību noslēgumā Viesturs Saulītis, kā sacensību galvenais tiesnesis, uzslavēja azartiskos makšķerniekus par izturību, neatlaidību un pacietību, tāpat sakot lielu paldies devīgajiem sponsoriem un atbalstītājiem.

Dace Svētiņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top