Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4120/kokneses_kauss_volejbola
Drukas datums: 17:33:04 26.02.2021

Kokneses kauss volejbolā

10.09.2016 kur : Kokneses sporta centrs
kokneses-kauss-volejbola-2016_1.jpg

Šā gada 10.septembrī Kokneses sporta centra hallē notika tradicionālās Kokneses novada volejbola sacensības “KOKNESES KAUSS 2016” vīriešu komandām. Turnīrs tiek organizēts, kā pārbaudes sacensības pirms LVF organizētajām sacensībām Latvijas kauss un Latvijas čempionāts. Kokneses kausa sacensībās piedalījās uzaicinātās komandas no Kokneses, Vecumnieku, Neretas, Madonas un Jēkabpils novadiem.

Visas dienas garumā, no pulksten 10:30 līdz vēlai pēcpusdienai, volejbola laukumos risinājās spraigas un interesantas cīņas. Noslēdzoties apakšgrupu spēlēm, noskaidrojās pirmās pusfinālā tikušās komandas. Tās bija komanda “Vecumnieki” un Jēkabpils “Lūši” juniors. Pēc nākošās kārtas, noskaidrojās vēl divas pusfināla komandas un divas komandas, kas spēlēs par 5.-6. vietu.

Spēlē par 5.- 6. vietu tikās komandas “Koknese ” un “Ļaudona”. Ar rezultātu 2:0 uzvarēja koknesieši. Spēlē par 3.- 4. vietu tikās komandas “Lūši” juniors un “Vecumnieki”. Ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda “Lūši”. Spēlē par 1.-2. vietu tikās komandas “Irši” un “Nereta”. Ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda “Irši”.

Ar Kokneses sporta centra balvu nominācijā – jaunais, perspektīvais spēlētājs tika apbalvots koknesietis Kristers Dardzāns. Pirmo trīs vietu komandas tika apbalvotas ar Kokneses sporta centra kausiem, medaļām un balvām. Spēles tiesāja Edijs Lutinskis, Dāvis Derkačs un Ivars Māliņš.

Kokneses sporta centrs arī nākošajā gadā rīkos volejbola sacensības “KOKNESES KAUSS 2017”. Uz tikšanos nākošajā gadā!

Ivars Māliņš