Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sporta un atpūtas svētki Iršos

30.07.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsu_sp_sv_16_1.jpg

2016.gadā 30.jūlijā Iršos norisinājās Sporta un atpūtas svētki, pulcējot vairākus desmitus sporta un atpūtas mīļotājus ar saviem bērniem.

Pasākuma apmeklētājus desmitos sagaidīja Misters Burkāns, kas palīdzēja bērniem un viņu līdzgājējiem iepriecināt saules starus un uzsākt aktīvo dienas rītu ar rotaļām un spēlēm. Pēc Mistera Burkāna iesildošās rosīšanās bērnus gaidīja piepūšamās atrakcijas „Milzu Krokodils" un velogokarts, kurās viņi varēja izpriecāties, izbraukāties, izlēkāties no sirds patikas, bet pārējie apmeklētāji izmēģināja savu veiksmi šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un šaušanā ar pneimatisko šauteni.

Sporta un atpūtas aktivitātes ritēja spraigi. Pusdienas laikā komandu dalībnieki pulcējās uz orientēšanās disciplīnu "Iepazīsti Iršus!". Orientēšanās sacensībā katru gadu tiek ieviesti jauninājumi. Dažādi āķīgi uzdevumi par un ap Iršiem samulsina ne vienu vien dalībnieku. Prieks, ka atsaucība palielinās, šogad piedalījās 8 komandas, kuru sastāvos bija gan bērni, gan jaunieši un pieaugušie. Viens no radošajiem uzdevumiem bija izdomāt dzejolīti par Iršiem, kurā tika vērtēts arī patriotisms. Lūk daži no tiem:

Iršos dzīve gana jauka,

Rasā meičas kājas slauka.

Šajā miestā dzīvot prieks-

Ir mums cepumi un siens.

Īstu jautrību dalībniekiem un skatītājiem radīja slēpošana ar piepūšamām slēpēm un "Ūdens lāsīte". Spaiņu turēšana prasīja lielu spēka piepūli, savukārt noslēgumā aktivitātē tikai vīriem "Riepu montēšana" nevarēja iztikt bez meistarības, ātruma un prasmēm.

Iršos kustos, lai labi justos!

Reizē lecam – pa jaunam, pa vecam.

Šodien roku rokā nākam,

Iršos zeltu atrast mākam!

Šogad sportot un atpūsties gribētāji sadalīja 16 medaļu komplektus un ieguva dažādas veicināšanas balvas.

Sporta svētkiem noslēdzoties, dalībnieki dalījās uzvaras priekā, uzgavilējot godalgu ieguvējiem. Apbalvošanas ceremonijā sacensību dalībniekus sveica Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte, galvenais tiesnesis Dzintars Greļs. Visgodalgotākie dalībnieki tika pārsteigti ar vērtīgu balvu - Iršu halles "Irši" logo dvieļiem. Dvieļus saņēma Andris Šutka, Olita Ruža, Daiga Andersone un Gunta Andersone.

Iršu pagasta sporta un atpūtas svētku organizatoru vārdā sakām paldies sacensību tiesnešiem un atbalstītājiem – Iršu pagasta pārvaldei, Kokneses novada domei, SIA Ataudzei un SIA Jeld – Wen, par veiksmīgu pasākuma norisi! Paldies visiem, kas atnāca un piedalījās!

Sacensību tiesnese Olita Ruža

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top