Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pludmales volejbola sacensību atklāšana

28.05.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

vol_280516_1.jpg

28. maijā pasākums notika iecerētā vietā un iecerētā laikā, ar pasākuma būtībai iecerētiem laika apstākļiem un spēlētājiem. Spēle notika 3 laukumos, kur katrā no tiem varēja cīnīties sava grupa - bērni (futbola laukuma zālienā), sievietes un vīrieši (volejbola smilšu laukumos) . Pa visām grupām kopā tika pieteiktas 22 komandas (bērni - 7, sievietes - 5, vīri - 10 komandas). Bija prieks redzēt tik aktīvu spēlētāju pulku.

Komandu spēļu izlozes un sadali apakšgrupās operatīvi organizēja Jurijs Tomaševskis. Paldies viņam! Pašas spēles pamatā tiesāja zaudētāju komanda un viss raiti ritēja uz stiprāko komandu noskaidrošanas pusi.

Diena bija izcili saulaina, pat karsta. Spēlētāji bieži vien devās uz vietējo benzīntanku vai veikalu, lai iegādātos veldzējošus dzērienus.

Spēļu laukumos tika vadītas aktīvas cīņas - lieti sviedri, precīzi servēts, skaisti uzcelts, veiksmīgi gremdēts vai uzlikts bloks, tāpat arī kaut kur kādreiz bumba aiztraucās ne tur kur saimnieks to sūtījis, arī izsaukti aktīvāki apzīmējumu vārdi, krists pilnā augumā smiltīs un berzētas saulē apžilbušas acis. Kā jau spraigās un daudzskaitlīgās spēlēs pieklājas. Un viscaur komandas viens otru cienoši atsveicinājās pēc setu un spēļu izcīņām. Paldies visiem par labo SPĒLI!

Turnīra izcīņā tika noskaidroti stiprākie.

Bērnu grupas izcīnītās vietas:

1.v. Edijs Eiduks un Juris Tomaševskis (komanda “Veči”),

2.v. Edijs Kosmačevskis un Daniels Riekstiņš (komanda “Mikasa”),

3. v. Krists Vīksne un Krišs Vīksne (komanda “Zeme”).

Sacensībās aktīvi cīnījās arī citas komandas- “K+M” (Matīss Riekstiņš un Kristers Karlsons), Panda (Rinalds Kosmačevskis un Daniels Kristiāns Riekstiņš), “Go Girls!” (Eva Tomaševska un Vanesa Knodeļa), “Bērni” (Juris Bitenbinders un Kristers Leķis).

Sieviešu grupas izcīnītās vietas:

1.v. Ilze Andersone un Gunta Andersone (komanda “E-Džāres’),

2. v. Agita Šteinberga un Gerda Sedoja (komanda “Agita un Gerda”)

3. v. Anete Sloka un Sintija Stivriņa (komanda “Vēl 1 vajag”).

Paldies citām daiļā dzimuma grupas dalībniecēm- Marikai Cegelei un Ellai Strazdai (komanda “Marika un Ella”), Evai Tomaševskai un Vanesai Knodeļai (komandā “Go Girls!”).

Vīru grupā izcīnītās vietas:

1. V. Dzintars Greļs un Kaspars Greļs (komandā “Greļi”)

2. 2.v. Krists Kučisnkis un Kaspars Arzovs (komandā “K2”)

3. 3. v. Vladislavs Laba un Edgars Riekstiņš (komandā “Irši”).

Spēle tika veikta divās apakšgrupās, tad tika spēlēts ‘krusts’, pusfināls un fināls.

Prieks par vīru grupā demonstrēto augsto meistarību!

Paldies visiem Pludmales volejbola atklāšanas Vecbebru turnīra dalībniekiem! Lai veiksmīgas turpmākās 2016. gada sacensības, jo smiltis un saule tikko kā pa īstam sākušās!

Paldies visiem, kas palīdzēja pasākuma tapšanā un norisē, gan ar padomiem, gan darbiem!

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta organizators

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top