Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4103/koknese_sporto_7_pasakuma_tiek_izmeginats_telpu_biatlons
Drukas datums: 22:34:54 27.09.2020

“Koknese sporto” 7. pasākumā tiek izmēģināts telpu biatlons

04.04.2016 kur : Kokneses sporta centrs

4. aprīlī Kokneses sporta centrā notika kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kur šoreiz kopīgi izmēģinājām telpu biatlonu. Slēpošana tika aizstāta ar skriešanu, bet šaušanas vietā tika mesta bumba grozā.

Diemžēl uz 7. pasākumu ieradās vien 9 dalībnieki un pāris skatītāju, kas iespējams skaidrojams ar siltajiem laika apstākļiem pēdējās dienās, vai arī ar to, ka telpu biatlons varbūt likās nedaudz par sarežģītu un daudzi nobijās no šī sporta veida. Pasākuma sākumā visi tika iepazīstināti ar noteikumiem un veicamo trasi. Tas šoreiz arī bija grūtākais, jo trase līčloču šķērsoja teju visu sporta halli, bet dalībnieki bija gana apķērīgi un ar trases uztveršanu problēmas neradās. Pēc tam notika neliela iesildīšanās, noteikumu atkārtošana un sacensības varēja sākties.

Pirmajā skrējienā startēja Alberts Astapkovičš, Rainers Zelčs un Oskars Kalnozols. Ātrākais no visiem trim bija Alberts, bet neliela noteikumu neievērošana nozīmēja to, ka bija jāpārskrien. Rainers, savukārt, par trīs sekundēm apsteidza Oskaru. Otrajā skrējienā startēja Henrijs Kalniņš, Kristers Bite un Laila Kalniņa. Šajā skrējienā ātrākā bija Laila, kas apsteidza Henriju, kuram 2. vieta un Kristeru, kuram trešā vieta. Pēdējā individuālajā skrējienā sacentās jau lielāki skrējēji – metot ar labāku precizitāti, uzvarēja Dāvis Kalniņš, kas aiz sevis otrajā vietā atstāja Ilmāru Kalniņu un trešajā vietā Kasparu Rudmiezi. Šajā skrējienā vēlreiz distanci veica Alberts, kurš apsteidza visus savus vienaudžus un izrādījās labākais savā vecuma grupā.

Beigās visi 9 dalībnieki piedalījās arī biatlona stafetes skrējienā. Dalībnieki tika sadalīti trīs komandās pa trim un sacensības varēja sākties. Vislabāk veicās komandai, kuras sastāvā bija Kaspars, Henrijs un Alberts. Otro vietu ieguva Ilmāra, Oskara un Rainera komanda, bet trešajā vietā komanda, kuras sastāvā startēja Laila, Kristers un Dāvis.

Nākošais “Koknese sporto” pasākums notiks 18 .aprīlī, bet balsošana par sporta veidu sāksies rīt, 6.aprīlī. Tiekamies nākamajos sportiskajos pasākumos Koknesē!

Dāvis Kalnņš,KSC

Ingus Pugačovs, foto