Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

“Koknese sporto” 3.pasākumā koknesieši apgūst florbola spēles pamatus

08.02.2016 kur : Kokneses sporta centrs

Laiks iet diezgan ātri un 8.februārī tika aizvadīts jau trešais “Koknese sporto” pasākums, kurā tika spēlēts florbols. Florbolu spēlēt vēlējās 28 koknesieši, kas ir jauns “Koknese sporto” apmeklētības rekords.

Kā jau ierasts, pasākums sākās ar kopīgu iesildīšanos, kur nepilnu 15 minūšu laikā tika iesildīts ķermenis un apgūti florbola spēles pamata elementi – dribls, piespēle un metiens pa vārtiem. Pēc tam visi 28 dalībnieki tika sadalīti piecās komandās, kuras pēc tam aizvadīja viena apļa turnīru, katrai ar katru aizvadot pa vienai sešu minūšu garai spēlei. Tā kā florbola spēles temps ir ļoti augsts, tad ar šādu spēles laiku bija ļoti pietiekami.

Tāpat kā citos pasākumos, lai komandas līdzsvarotu, tika izvēlēti pieci kapteiņi, bet pārējie dalībnieki pielozēti klāt nejauši. Rihardam Krauklim, kurš ir Kokneses florbola komandas kapteinis, klāt tika pielozēti Ilmārs Kalniņš, Ingars Kļaviņš, Ralfs Lucs un Kristers Bite. Riharda komanda spēja izcīnīt 4 uzvaras tikpat spēlēs un kļūt par “Kokneses sporto” 3.pasākuma uzvarētājiem. Tikmēr otro vietu ar 2 uzvarām, 1 neizšķirtu un 1 zaudējumu izcīnīja Kristapa Brieža (FK Koknese spēlētājs) komanda, kuras sastāvā bez jau pieminētā kapteiņa spēlēja Gustavs Grīslis, Dāvis Kalniņš, Alens Paļskis un Kristiāns. Savukārt trešo vietu ieguva Niklāva Vingra (FK Koknese spēlētājs) komanda, kas izcīnīja 4 punktus par uzvaru un neizšķirtu. Niklāva komandā spēlēja arī Dāvis Briedis, Asnāte Višķere, Ingrīda Grūbe, Oskars Saulītis un Ēriks Vilde. Savukārt ceturto un piekto vietu šoreiz dalīja divas komandas. Raivo Grīšļa (FK Koknese spēlētājs) komandā spēlēja arī Ritvars Kļaviņš, Armands Korekovs, Dainis Vingris, Alens Geida un Rainers Zelčs, bet Ritvara Kalniņa komandā spēlēja Māris Grūbe, Agnese Vilcāne, Tomass Miglāns, Gustavs Ozoliņš un Henrijs Kalniņš.

Četri koknesieši piedalījušies jau visos trijos pasākumos – tie ir Henrijs Kalniņš, Kristers Bite, Alens Paļskis un Ilmārs Kalniņš.

Nākošais “Koknese sporto” pasākums notiks 22.februārī, bet par pasākuma sporta veidu balsošana sāksies jau 10.februārī.

Dāvis Kalniņš, KSC

fotogrāfs Ingus Pugačovs, portfolio - www.theip.tumblr.com

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top