Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

“Koknese sporto” 5.pasākumā tiek spēlēts volejbols

29.02.2016 kur : Kokneses sporta centrs

29.februārī notika kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kurā tika spēlēts volejbols. Par sporta veidu šoreiz nevarēja balsot, jo pasākums notika reizē arī piedalīšanās vispasaules zibakcijā “Vēl viena diena volejbolam”. Akcijas ietvaros cilvēki tika aicināti spēlēt volejbolu, aizvadot klasiskā volejbola spēles vienu setu līdz 29 punktiem.

Uz “Koknese sporto” 5.pasākumu bija ieradies rekordliels dalībnieku skaits – 38 spēlēt gribētāji. Ņemot vērā sporta veida specifiku, dalībnieki tika sadalīti divās grupās. 24 dalībnieki tika iekļauti pieaugušo grupā, bet pārējie 14 bērnu grupā. Pieaugušie tika sadalīti 4 komandās, kas tālāk aizvadīja viena apļa turnīru, bet bērni izspēlēja paraugspēli un pēc tam tika aicināti piedalīties arī papildvingrinājumā, kur labākie ieguva balvas no Kokneses sporta centra.

Volejbola turnīrā šoreiz labākā bija kapteiņa Ivara Māliņa komanda, kuras sastāvā spēlēja Ingars Kļaviņš, Kalvis Vaivods, Raivis Viļums, Jānis un Otto Bērziņš. Otro vietu šoreiz ieguva Jurģa Rēķa komanda, kuras sastāvā bija Ivo Kokins, Tomass Miglāns, Gustavs Grīslis, Mareks Koļesņikovs un vel kāds puisis, kur priekšā nestādījās. Trešajā vietā Ellas Strazda komanda, ar partneriem Sintiju Stivriņu, Daci Kļaviņu, Andi Benušēvicu, Mareku Kazakovu un Nauri Seļiverstovu. Visbeidzot ceturto vietu ieguva Anetes Slokas komanda, kuras sastāvā cīnījās Tomass Gercāns, Edmunds, Ralfs, Kaspars un Ģirts Lasmanis.

No mazajiem vēlamies atzīmēt, ka kārtējo reizi bija ieradušies Kristers Bite un Henrijs Kalniņš, kas līdz šim ir vienīgie, kas apmeklējuši pilnīgi visus “Koknese sporto” pasākumus. Nākošais “Koknese sporto” pasākums jau 14.martā. Neaizmirsti, ka par sporta veidu vēl iespējams nobalsot līdz 4.martam! Balso, apmeklē un piedalies! Būs forši!

Dāvis Kalniņš, KSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top