Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4100/koknese_sporto_9_pasakums__stritbola_labumi
Drukas datums: 18:24:47 13.07.2020

“Koknese sporto” 9. pasākums - strītbola labumi

02.05.2016 kur : Kokneses sporta centrs

2.maijā pie Kokneses sporta halles norisinājās kārtējais, nu jau devītais “Koknese sporto” pasākums, kurā tika spēlēts strītbols. Ja pirms divām nedēļām sportotājus gaidīja auksts un stiprs vējš, tad šoreiz laika apstākļi bija perfekti. Ne pārāk silts, ne auksts un bez vēja.

Jaunieši jau bumbojās no plkst. 18:00, bet ap 18:20, labākas noskaņas radīšanai, tika ieslēgta arī mūzika un pasākums varēja sākties. Pavisam bija ieradušies 24 vietējie, kas ļāva nokomplektēt pilnas 8 komandas, kas aizvadīja apļa turnīru. Par kapteiņiem izvēlējāmies astoņus augumā garākos, kas paši varēja izvēlēties savas komandas spēlētājus.

Tiesnesis deva startu un strītbola turnīrs varēja sākties. Lai pasākums neievilktos, spēles ilgumu reglamentēja laiks nevis punkti. Katrai komandai bija paredzētas 7 spēles. Lielākai daļai komandu uzvaras mijās ar zaudējumiem, jo spēka ziņa sastāvi bija iznākuši stipri līdzīgi. Vislabāk tomēr veicās Didža Bērziņa komandai, kas “draftā” tika pie pieredzējušā Dāvja Kalniņa un jaunā un žiperīgā Ričarda Lācīša. Didža komanda uzvarēja visās spēlēs, iegūstot pirmo vietu. Otrā šoreiz Andreja Pavļenkova komanda, kura “nodraftēja” Tomasu Gercānu un Matīsu Šumski. Viņiem šoreiz piecas uzvaras un divi zaudējumi. Trešā Jurģa Rēķa komanda, kuras sastāvā arī Ilmārs Kalniņš un Ivo Igaunis. Jurģa komandas bilance šoreiz 4 uzvaras un 3 zaudējumi. Tālākās vietās šādas komandas – 4. vieta Krišjāņa Dadzīša komandai (Edgars Ancelāns, Alberts Astapkovičš, bilance 3-1-3), 5. vieta Kristera Dardzāna komandai (Ingars Kļaviņš, Gustavs Grīslis, bilance 2-2-3), 6. vieta Ralfa Eihentāla komandai (Edgars Kalnozols, Otto Bērziņš, bilance 3-4), 7.vieta Alvja komandai (Raivo Grīslis, Markuss Aldiņš, bilance 1-1-5) un 8. vieta Niklāva Vingra komandai (Reinis Laduzāns, Daniels Auziņš, bilance 1-6).

Paldies visiem dalībniekiem, paldies fotogrāfam Ingum Pugačovam!

Tiekamies nākošajos sportiskajos pasākumos Koknesē!

Dāvis Kalniņš, KSC