Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4098/koknese_sporto_8_pasakums
Drukas datums: 22:10:16 10.07.2020

Koknese sporto 8. pasākums

18.04.2016 kur : Kokneses sporta centrs

8. sportisko pasākumu sērijas “Koknese sporto” ietvaros beidzot notika āra apstākļos, jo izvēlētais sporta veids futbols tiek spēlēts stadionā un jebkādos laika apstākļos. Stiprais un aukstais vējš nebija šķērslis, lai uz pasākumu ierasto rekordliels dalībnieku skaits – 40 dalībnieki, no kuriem 37 bija skolnieki.

Pasākums iesākās kā jau parasti – vispirms vispārīgā iesildīšanās, lai sagatavotu ķermeni fiziskai slodzei, pēc tam iesildīšanās pašai spēlei, mazliet atkārtojot futbola pamatelementus, bet pēc tam arī mini turnīrs labāko noskaidrošanai. Visi dalībnieki pēc nejaušības principa tika sadalīti 4 komandās pa 10 un spēles varēja sākties. Lai nebūtu jāsalst nejaukajos laika apstākļos, visas komandas spēlēja vienlaicīgi uz diviem laukumiem, katra ar katru aizvadot 20 minūšu garu spēli, no kuras 10 minūtes tika spēlēts uz mazajiem vārtiem, bet otras desmit minūtes uz lielajiem. Kopumā tas katrai komandai deva tieši vienas stundas spēles laiku. Kā otrā dienā atzina vairāki dalībnieki, tad slodze bija pietiekama un vakarā nogurums esot licis par sevi manīt.

Šoreiz 4.vietā kapteiņa Krišjāņa Dadzīša sarkanā komanda, kurai diemžēl neizdevās uzvarēt nevienā spēlē. Trešā vieta Jāņa Saulīša zaļajai komandai, kuriem viena uzvara. Otrajā vietā sīvā cīņā oranžā - Kalvja Vaivoda komanda, bet uzvarētāji – zilā komanda, kuras kapteinis bija Dāvis Kalniņš.

Paldies visiem, kas atnāca un piedalījās, tiksimies nākamajos pasākumos. Paldies Ingum par kvalitatīvajām bildēm!

Dāvis Kalniņš, KSC

Ingus Pugačovs, foto