Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Volejbols Koknesē

21.02.2016 kur : Kokneses sporta centrs


21.februārī Kokneses Sporta centrā notika LVF Jaunatnes čempionāta kārtējās spēles volejbolā jauniešiem. Kokneses novada U-15 zēnu komanda izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras pār Jelgavas NSC un Viļakas NSS komandām ar rezultātiem - 3:0; 3:0. Līdz ar to Kokneses komanda ir jau nodrošinājusi sev vietu Latvijas čempionāta fināla turnīrā (piecas labākās komandas), kurš notiks 15.-16. aprīlī.

27.februārī Kokneses sporta centrā notiks jauniešu volejbola sacensības "Kokneses kauss 2016". Piedalīsies volejbola komandas no Kokneses novada, Rīgas, Jēkabpils, Daugavpils. Uzaicinātas ir arī komandas no Igaunijas. Aicinām Koknesiešus skatīties volejbola spēles visas dienas garumā un atbalstīt savas komandas!

Ivars Māliņš

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top