Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aizvadītas novusa sacensības “Kokneses kauss 2015”

24.10.2015 kur : Kokneses sporta centrs

24.oktobrī Kokneses sporta centrā risinājās novusa sacensības “Kokneses kauss 2015”. Šoreiz turnīrā piedalījās vien 10 dalībnieki, no kuriem labākais izrādījās Valērijs Veļčinskis no Aizkraukles, kurš deviņās spēlēs izcīnīja 8 uzvaras un vienu reizi spēlēja neizšķirti.

Pēdējo divu gadu laikā Koknesē, šīs bija trešās sacensības novusa spēlē. 2014. gada aprīlī notikušajā Galda spēļu dienā piedalījās 24 novusa entuziasti, bet pērn novembrī Ielu sacensību ietvaros piedalījās pat 44 spēlētāji. Šoreiz gan spēlēt gribētāju skaits bija mazāks, vien 10, bet katram bija garantētas 9 pilnas spēles.

Labākais izrādījās aizkrauklietis Valērijs Veļčinskis, aiz sevis atstājot Dāvi Kalniņu, kam otrā vieta un Ingaru Kļaviņu trešajā vietā, kurš par nieka tiesu apsteidzat Reini Nunguru. 5.vieta Gustavam Grīslim, bet pirmo sešinieku noslēdza Edgars Saulītis. Uzvarētāji tika pie medaļām, kausiem un balvām no Kokneses sporta centra.

Iespējams, ka sacensības bija kalendārā par agru, tāpēc, visdrīzāk, koknesiešiem šajā sezonā tiks piedāvātas vēl kādas novusa sacensības. Sekojiet informācijai par sacensību gaidāmo laiku!

Dāvis Kalniņš, KSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top