Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4067/aizvaditi_kokneses_novada_sporta_svetki_2015
Drukas datums: 22:20:14 10.07.2020

Aizvadīti Kokneses novada sporta svētki 2015

20.06.2015 kur : Kokneses sporta centrs

20.jūnijā Kokneses stadionā un tā apkārtnē ļoti patīkamos un saulainos laika apstākļos notika Kokneses novada sporta svētki, kur dalībnieki visas dienas garumā sacentās futbolā, pludmales volejbolā, strītbolā un dažādās individuālajās sacensībās.

Visvairāk dalībnieku piedalījās pludmales volejbolā (63), kur tika aizvadīts Kokneses novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā 2.posms. Pēc visas dienas garumā aizvadītajām cīņām par labākajiem kļuva Raitis Zukuls un Edgars Glāznieks vīriešu grupā, kā arī Agija Sidorova un Monta Strazdiņa sieviešu grupā. Sacensību uzvarētāji un citu godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar sporta veikala „FANS” speciālbalvām – volejbola bumbām.

Futbola turnīrā piedalījās sešas komandas. Par uzvarētājiem kļuva komanda „Odziņa”, kuras sastāvā spēlēja vietējie Kokneses puiši. Otrajā vietā komanda „Tava mamma”, kurs sastāvā spēlēja gan vietējie gan viesi no citām Latvijas pilsētām, bet trešajā vietā sīvā cīņā komanda „DM” no Pļaviņām. Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Hanza Elektro speciālbalvām – uzvarētāju kausiem.

Kā trešā sporta spēle tika aizvadīts strītbola turnīrs, kur piedalījās 8 komandas. Par uzvarētājiem kļuva komanda „Nometne”, kuras sastāvā spēlēja viesi no Tukuma un Saldus. Otrajā vietā palika komanda „3G”, kuras sastāvā spēlēja brāļi Gražuļi. Trešie šoreiz komanda Beisis no Kokneses. Uzvarētāji tika apbalvoti ar KSC speciāli sagatavotajiem t-krekliem.

Bez sporta spēlēm, tika aizvadīti arī individuālie konkursi un stafetes. Krodziņa „Rūdolfs” atbalstītajā pievilkšanās vingrinājumā uzvarēja Matīss Pastars, z/s Vecsiljāņi atbalstītajā spēka stafetē labākais Andrejs Pavļenkovs, SIA „Ataudze” zābakpāra mešanā vīriem uzvarēja Andrejs Pavļenkovs, bet dāmām Dita Martinsone, bet spēļu veikala „GABO” atbalstītajā ūdens balonu mešanā ar dienas tālāko metienu atzīmējās Ivo Kokins un Edgars Bebris.

Bez iepriekš minētajām sponsorētajām disciplīnām, notika arī vēl citas disciplīnas – 60 metru barjerskrējiens, lēkšanas vingrinājums, šautriņu mešana, makšķerēšana bērniem un riņķa griešana dāmām, kā arī lielā stadiona stafete, kur piedalījās 5 komandas un sniedza skatītājiem lielisku cīņu.

Kopumā visas dienas garumā notika sacensības 13 dažādos sporta veidos un disciplīnās, kur kopā tika sadalīti vairāk kā 40 medaļu komplekti.

Organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem par piedalīšanos svētkos, kā arī liels paldies visiem palīgiem un tiesnešiem un atbalstītājiem. Tiksimies nākošajos sporta pasākumos Kokneses novadā!

Teksts - Dāvis Kalniņš

Foto - Dace Svētiņa