Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4065/knac__i_posms_irsos
Drukas datums: 02:40:58 22.04.2021

KNAČ – I posms Iršos

06.06.2015 kur : Pērses sākumskola, Iršu pagasta sporta halle

6. jūnijā Iršos notika Kokneses novada atklātā čempionāta (KNAČ ) I posms pludmales volejbolā. Rekordliels komandu skaits – 18 vīriešu un 5 sieviešu pāri, spraigajās cīņās sadalīja vietas šajā posmā un krāja punktus kopvērtējuma ieskaitei.

Sieviešu konkurencē par Iršu posma uzvarētājām kļuva Iveta Rutkovska un Ger

da Sedoja, otrās – A. Sloka un S. Stivriņa, trešajā vietā – D. Jansone – Ieviņa un L. Riekstiņa.

Vīru konkurencē nepārspēti palika Raitis Zukuls un Edgars Glāznieks, otrie – pagājušā gada kopvērtējuma uzvarētāji no Madonas – Edmunds Malta un Vasilijs Trusovs, trešie – Kaspars Greļs un Arnis Grunšteins. Kopvērtējuma tabula tiks izlikta tepat, Kokneses mājas lapā. Otrais posms jau tūlīt – 20. jūnijā Koknesē, kad komandas varēs papildināt savu punktu bagāžu.

Bet veterānu komanda šosestdien, - 13. jūnijā dodas uz Jūrmalu, uz LSVS 52. sporta spēļu sacensībām pludmales volejbolā V50+ grupā.

Neliela „atpūta” no pludmales volejbola 4. jūlijā, kad Iršos notiek tradicionālais turnīrs 4:4 zālāja laukumos „Irši zied …” Būs medaļas, balvas, sacensības volejbolā, kā arī trīssoļlēkšanā no vietas un šautriņu mešanā – gan komandu, gan individuālā vērtējumā. Un protams, dalībniekus cienāsim ar Iršu auksto zupu!

Gatavojamies un piedalamies!

Sporta darba organizators Iršos – Dzintars Greļs