Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

KNAČ – I posms Iršos

06.06.2015 kur : Pērses sākumskola, Iršu pagasta sporta halle

6. jūnijā Iršos notika Kokneses novada atklātā čempionāta (KNAČ ) I posms pludmales volejbolā. Rekordliels komandu skaits – 18 vīriešu un 5 sieviešu pāri, spraigajās cīņās sadalīja vietas šajā posmā un krāja punktus kopvērtējuma ieskaitei.

Sieviešu konkurencē par Iršu posma uzvarētājām kļuva Iveta Rutkovska un Ger

da Sedoja, otrās – A. Sloka un S. Stivriņa, trešajā vietā – D. Jansone – Ieviņa un L. Riekstiņa.

Vīru konkurencē nepārspēti palika Raitis Zukuls un Edgars Glāznieks, otrie – pagājušā gada kopvērtējuma uzvarētāji no Madonas – Edmunds Malta un Vasilijs Trusovs, trešie – Kaspars Greļs un Arnis Grunšteins. Kopvērtējuma tabula tiks izlikta tepat, Kokneses mājas lapā. Otrais posms jau tūlīt – 20. jūnijā Koknesē, kad komandas varēs papildināt savu punktu bagāžu.

Bet veterānu komanda šosestdien, - 13. jūnijā dodas uz Jūrmalu, uz LSVS 52. sporta spēļu sacensībām pludmales volejbolā V50+ grupā.

Neliela „atpūta” no pludmales volejbola 4. jūlijā, kad Iršos notiek tradicionālais turnīrs 4:4 zālāja laukumos „Irši zied …” Būs medaļas, balvas, sacensības volejbolā, kā arī trīssoļlēkšanā no vietas un šautriņu mešanā – gan komandu, gan individuālā vērtējumā. Un protams, dalībniekus cienāsim ar Iršu auksto zupu!

Gatavojamies un piedalamies!

Sporta darba organizators Iršos – Dzintars Greļs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top