Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sporta svētki Iršos

30.05.2015 kur : Pērses sākumskola

afisa-sporta-svetki-irsi-2015_1.jpg

Saules siltuma un spirgtu vēju pavadīti 30. maijā aizritēja Sporta un atpūtas svētki Iršos, kad sporta halle un Pērses pamatskolas sporta laukums pārvērtās par sacensību un atpūtas vietu.

Lielisku dāvanu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai sagādāja SIA Jeld – Wen Aizkrauklē, uzdāvājot bērniem iespēju teju pus dienas garumā baudīt piepūšamo gumijas atrakciju priekus. Paldies sponsoriem!

Kā allaž, kupls dalībnieku skaits vieglāk pieejamos sporta veidos- šautriņu mešana mērķī, šaušanā ar pneimatisko šauteni, basketbola soda metienos. Bērnu un jauniešu komandas izmēģināja spēkus florbolā brīvā dabā. Patīkamus pārsteiguma brīžus un sajūsmu izraisīja jautrības stafete – „Ūdensnesējs” un „Olu ķeršana”. Tradicionālā orientēšanās sacensība „Vai pazīsti Iršus?” šogad lika savīties tagadnei ar pagātni – Iršu centrs bija jāatpazīst arī pēc senākām fotogrāfijām!

Šogad, pirmo reizi, nopietnāka sacensība automīļiem. „Autoriepu maiņa” – 2 vīru komandai pēc iespējas ātrāk jānomaina visas četras riepas. Sīvā sacensībā uzvarēja un SIA „Ataudze” galvenās balvas ieguva Edgars Riekstiņš un Andris Šutka. Otro vietu, un z/s „Zemītes” dāvanu kartes ieguva Kristaps Savickis un Artūrs Zeimuļs- Priževoits, trešie – brāļi Krišs un Klāvs Rudzoni.

Par uzvarētājiem dažādās disciplīnās kļuva –

Florbolā – komanda „Adidas”- ( A. Vītols, R. Pālēns, R. Lapainis, J. Vītols, R. Kalniņš). Šautriņu mešanā – Raivis Pālēns, Olita Ruža, Dzintars Greļs.

Basketbola soda metieni – Rinalds Kalniņš, Ligita Leiskina, Dzintars Greļs.

Tāllēkšanā – Līga Riekstiņa, Raivis Pālēns, Aivis Vītols, Līga Riekstiņa.

Šaušana ar pneimatisko šauteni – Raina Līcīte, Andris Šutka.

„Ūdennesējs”- Normunds Kalniņš, Artūrs Zeimuļs – Priževoits, Anete Zeimuļa – Priževoite, Arnis Čačka, Sintija Bebre, Edgars Riekstiņš.

Svaru bumbas raušana – Ilmārs Milnis.

„Olu ķeršana”- Edgars Riekstiņš, Guntars Igaunis.

Medaļas un balvas godalgoto vietu ieguvējiem gādāja Iršu pagasta pārvalde un Kokneses novada dome. Īpašs „Paldies”firmai MIKAS – M Aizkrauklē par saldajām pārsteiguma balvām un par labvēlīgo attieksmi un atbalstu pasākumam!

Bet jau šosestdien – 6. jūnijā Iršos notiek Kokneses novada atklātā čempionāta I posms pludmales volejbolā. Aicinātas gan sieviešu, gan vīriešu komandas! Sacensību sākums plkst. 11:00.

Uz tikšanos Iršos!

Sporta darba organizators Iršos Dzintars Greļs


Nolikums

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top