Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vecbebros gadskārtējās sacensības skeitparkā

08.05.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

img_0613_2.jpgVecbebros, stadionā ierīkotais skeitparks, ir iecienīta pagasta bērnu un jauniešu atpūtas vieta, kur pilnveidot savas sportiskās iemaņas, braucot ar skrituļslidām, skrituļdēli vai BMX velosipēdu. Jau iepriekšējos gados skeitparkā ir notikušas sacensības. 8. maijā pievakarē pagasta jaunā paaudze un jaunieši no Kokneses ar lielu aizrautību skeitparkā piedalījās Bebru pagasta pārvaldes rīkotajās sacensībās. To gaitu organizēja un sniegumus vērtēja trīs tiesnešu žūrija: Artis Zvejnieks, Ilze Pabērza un Lība Zukule. Savu māku demonstrēja 20 sacensību dalībnieki, startējot ar skrituļslidām, skrejriteņiem un BMX velosipēdiem.

Artis Zvejnieks, sporta pasākumu organizētājs, stāsta: „Dalībnieki demonstrēja sniegumu uz rampām un sacentās slalomā, kas bija salīdzinoši vieglāks un varbūt pat plašākam dalībnieku un skatītāju pulkam vieglāk izpildāms un jautrāks. Slaloms tika organizēts kā 0,5 litru gāzētu dzērienu pudeļu (Sprite, Fanta, Cola) līkloču apbraukšana. Kopā 20 pudeles bija novietotas 1,8 metri viena aiz otras, trase bija uz asfaltēta tenisa laukuma U veida maršrutā.

Sacensību gaita bija ļoti spraiga un jautra. Visus dalībniekus atbalstīja aktīvie līdzjutēji, kuri uzmundrināja ikvienu, kurš nostājās uz sava individuāla starta. Ar prieku un interesi varēja vērot dažādu vecumu izpildītājus, dažādu prasmju un meistarību braucējus. Rezultātu vērtēšanā būtiski, ka vietas tika piešķirtas kā abu disciplīnu kopvērtējums. Labākie sniegumi uz rampām bija un augstākos žūrijas vērtējumus ieguva Juris Bitenbinders (18 punkti), Krists Bitenbinders (23 punkti), Reinis Šiballo (24 punkti), Daniels Voitkunskis (24 punkti), Armands Melderis (26 punkti), Krišjānis Dadzītis (27 punkti), Artis Dandēns (27 punkti) un Ingars Makareni (28 punkti). Paldies visiem sacensību dalībniekiem, kam bija vēlme un drosme piedalīties! Paldies Kokneses jauniešiem par pievienošanos sacensībām un labas sagatavotības demonstrējumiem! Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem, tiesnešiem un žūrijai, pasākuma organizēšanas palīgiem! Prieks, ka pasākums bija labi apmeklēts un izdevies!”

Sarmīte Rode,

Lības Zukules foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top