Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4050/spilgtas_emocijas_futbola_kausa_izcinas_turnira
Drukas datums: 23:12:52 11.07.2020

Spilgtas emocijas futbola kausa izcīņas turnīrā

29.03.2015 kur : Kokneses sporta centrs

Ar SB "Koknesis" atbalstu, piesaistot futbola trenerus, kopš 2014. gada pavasara Koknesē notiek futbola nodarbības pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, kurās jaunie futbolisti apgūst pirmās spēles iemaņas. Aizvadītā gada laikā mazie koknesieši ir pabijuši vairākos turnīros, kas norisinās ārpus mūsu novada. 29. martā Kokneses Sporta centrā sporta un veselīga dzīvesveida aktīvistu izveidotās biedrības „SB KOKNESIS” un „SPARTIETIS” organizēja futbola kausa izcīņas turnīru 2009.gadā dzimušajiem bērniem.

Turnīrā piedalījās komandas no četriem novadiem: Carnikavas, Ķeguma, Aizkraukles un Kokneses. Ar patiesām un spilgtām emocijām vecāki un pārējie līdzjutēji atbalstīja savus mazos futbolistus, kur kaislības un emocijas par spēles gaitu visvairāk viļņoja ārpus laukuma teritorijas. Izspēlējot divus spēļu apļus, tika noskaidroti kausu un medaļu ieguvēji.

Diplomus par piedalīšanos turnīrā ieguva Carnikavas komanda, kausu par trešo vietu un medaļas ar diplomiem ieguva viesi no Ķeguma. Visspilgtākās un emocionālākās spēles izvērtās Kokneses un Aizkraukles komandu mazo futbolistu starpā, tomēr vairāk veiksmes šoreiz bija aizkraukliešiem, kas izšķirošajā spēlē ar 3:2 uzveica mājiniekus. Šoreiz koknesiešiem sudrabs, bet pirmās vietas kausu, medaļas un diplomus ieguva Aizkraukles komanda. Piemiņas kausus saņēma arī labākie katras komandas spēlētāji. Komandas SB "Koknesis" labākā spēlētāja kausu ieguva Aleks Ščerbinskis. Komandā spēlēja Dominiks Rudmiezis, Aleks Ščerbinskis, Rainers Šmits, Valters Nikolajevs, Alfrēds Lejiņš, Ralfs Jakubovskis, Rodrigo Sproģis un Gustavs Jakubovičš. Komandas trenere Maija Kuzņecova.

Biedrības SB "Koknesis" un "Spartietis" izsaka pateicību Kokneses pašvaldībai un sporta centram par sniegto atbalstu sacensību veiksmīgai norisei.

Organizatori un mazo spēlētāju vecāki cer, ka šī kausa izcīņa kļūs par tradicionālu pasākumu, lai atbalstītu jauno paaudzi un popularizētu telpu futbola sacensības Kokneses novadā, kā arī piesaistītu jaunos futbolistus un bērnus aktīvam, sportiskam un veselīgam dzīvesveidam.

Paldies biedrībām SB "Koknesis" un "Spartietis" par kvalitatīvu sacensību organizāciju un norisi!

Anita Šmite