Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknesieši aktīvi sporto Ģimeņu sporta dienā

28.03.2015 kur : Kokneses sporta centrs

28.martā Kokneses sporta hallē norisinājās jau otrā Ģimeņu sporta diena, kur pulcējās lieli un mazi dalībnieki, lai pavadītu fiziski aktīvu sestdienas rīta cēlienu.

Vispirms dalībniekiem bija iespēja iesildīties ar individuālajiem pārbaudījumiem, veicot sešas dažādas veiklības stafetes, kur labākie kopvērtējumā tika apbalvoti ar medaļām un saldajām balvām. Pavisam stafešu protokolos atzīmējās 31 dalībnieks, vecumā no 3 – 52 gadiem.

Paralēli individuālajiem pārbaudījumiem paši mazākie dalībnieki aktīvi sportoja PII „Gundega” sagatavotajā šķēršļu joslā, kur, pildot dažādus veiklības uzdevumus, bija iespēja tikt pie balviņas. Šo šķēršļu joslu izmantoja arī lielākie bērni, bet vispriecīgākie, protams, bija paši mazākie.

Pēc individuālajām stafetēm norisinājās jautrais futbols, kur pavisam piedalījās 6 komandas. Uzvaru izcīnīja komanda „Ziloņi”, otrajā vietā „Kokneši”, bet trešajā vietā, pēcspēles soda sitienos apspēlējot savus bērnus, ierindojās „Spalviņas”.

Visvairāk emociju bija kopīgajās stafetēs, kur pavisam piedalījās 30 dalībnieki. Sadalīti piecās komandās, dalībnieki uzsāka cīņu ar 12 stafetēm, kuras sagatavojusi bija pieredzējusī sporta skolotājā Broņislava Kalniņa. Cīņa izdevās negaidīti spraiga, un uzvarētāji noskaidrojās vien pēdējās stafetēs. Komandas stafetēm tika veidotas pēc nejaušības principa, visiem dalībniekiem nostājoties rindā un skaitoties pa komandām. Tāpēc gandrīz katrā komandā bija pa kādam pavisam maziņam un arī pavisam lielam cilvēkam, kas stafetes padarīja ļoti emocionālas un skatāmas. Sacensību noslēgumā visas komandas tika apbalvotas ar saldām balvām, visi dalībnieki saņēma diplomus un medaļas par piedalīšanos, un devās mājup.

Kokneses sporta centrs saka lielu, lielu paldies PII „Gundega” audzinātājām par ikgadējo palīdzību Ģimeņu sporta dienas organizēšanā, Broņislavai Kalniņai par sagatavotajām stafetēm un stafešu vadīšanu, kā arī lieliskajiem tiesnešiem un palīgiem – Otto Asmusam, Tomasam Gercānam, Ralfam Eihentālam, Andrejam Grustānam, Ingaram Kļaviņam un Armandam Korekovam, un Anitai Šmitei par skaistajām bildēm.

Tiksimies nākamajos sportiskajos pasākumos Koknesē! Sekojiet līdzi informācijai par aktuālajiem sporta pasākumiem!

Dāvis Kalniņš, KSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top