Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Otrajā „Kokneses zolmeistara” turnīrā uzvar Didzis Bērziņš

21.03.2015 kur : Kokneses sporta centrs

21.martā Kokneses sporta centrā norisinājās ikgadējās sacensības zolītē „Kokneses zolmeistars”, kurā šogad piedalījās 12 dalībnieki. Jāteic, ka dalībnieku skaits būtu bijis lielāks, ja vien pēdējā brīdī vairākiem potenciālajiem dalībniekiem nebūtu uzradušies neatliekami pienākumi. Sacensības norisinājās sešās kārtās. Pēc pirmās kārtas vadībā izvirzījās Didzis Bērziņš, Rihards Krauklis un Pēteris Krauklis, no kuriem katrs uzvarēja savu galdu. Otrajā kārtā par līderi izvirzījās Pēteris Krauklis, kurš piekopjot ļoti piesardzīgu taktiku, uzvarēja pie pirmā galda. Trešajā kārtā Pēterim bija pirmie zaudētie punkti, perfekts nebija arī Didzis Bērziņš. Ar pārliecinošu spēli Edgars Bērzs, viesis no Jelgavas, pie pirmā galda ieguva sešus punktus. Līdz ar to pēc pus sacensībām bija trīs līderi ar 14 punktiem. 4. un 5. kārtā veiksmīgs sniegums atkal bija Pēterim, kuram pirms pēdējās kārtas izdevās iekrāt diezgan drošu 3 punktu pārsvaru pār Māri Grūbi, kurš nemanot bija pakāpies jau līdz otrajai vietai un 5 punktu pārsvaru pār Didzi Bērziņu. Tomēr pēdējā kārta sagrieza visu ar kājām gaisā – Didzis uzvarēja, pie tam ar pietiekami lielu „acu” skaitu, bet Pēteris ar Māri dalīja punktus uz pusēm. Kopvērtējumā Didzis apsteidza Pēteri vien uz vairāk „acīm” (79 pret 41), bet cīņā par trešo vietu, Edgars apsteidza Māri un Gati Grunšteinu arī uz vairāk iegūto „acu” rēķina (attiecīgi 54, 39, 30). Jāteic, ka šogad cīņa par uzvarētāja titulu bija krietni sīvāka nekā pērn.

Uzvarētāji tika apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem un Kokneses sporta centra krūzīti. Tiksimies nākamajās sacensībās jau šosestdien, kad sporta hallē notiks ģimeņu dienas sportiskās aktivitātes, bet „Kokneses zolmeistars” norisināsies jau nākošajā gadā.

Dāvis Kalniņš,

Kokneses sporta centrs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top