Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sniega dienā Koknesē sacensības biatlonā

25.01.2015 kur : Kokneses sporta centrs

25.janvārī Kokneses stadionā notika Pasaules sniega dienas pasākums, uz kuru pulcējās gan ģimenes ar bērniem, gan aktīvi ziemas prieku baudītāji. Pasākuma organizators Dāvis Kalniņš teic, " Kokneses Sporta centrs šajā starptautiskajā pasākumā iesaistījās pirmo reizi. Jāatzīst, ka šoreiz gūtā pieredze lieti noderēs nākošajos šāda veida pasākumos. Kļūdījāmies programmas sastādīšanā, kā rezultātā jaunākajiem pasākuma dalībniekiem pārāk ilgi nācās gaidīt organizētās aktivitātes bērniem. Šo kļūmi organizatori sola labot un nākošajā gadā sniega diena noritēs labākā organizatoriskā kvalitātē. Tomēr pasākumā bija arī labas lietas. Biatlona sacensībās, kādas līdz šim Koknesē vēl nebija bijušas, pavisam piedalījās 11 dalībnieki, kas aizrautīgi cīnījās distancē un mēģināja sašaut mērķus, lai nebūtu jāslēpo soda apļi. Kā visi pēc tam atzina, tad nemaz tik viegli nebija, bet bija prieks par padarīto. Vīriešiem visātrākais ar vienu soda apli bija Nauris Noreiks, bet dāmām visātrākā – Agra Bērziņa."

Kokneses Sporta centrs saka lielu paldies Indulim Asarītim par lielisko šautuves iekārtojumu un aprīkojumu, kā arī lielu paldies pārējiem palīgiem.

Kokneses Sporta centra informācija

back to top