Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4022/jaunie_futbolisti_tiekas_futbola_draudzibas_turnira_vasarinai_varti_vala
Drukas datums: 03:31:57 14.07.2020

Jaunie futbolisti tiekas futbola draudzības turnīrā “Vasariņai vārti vaļā”

08.06.2014 kur : Kokneses sporta centrs

Jau iepriekš vēstīts, ka Kokneses sporta centrā bērnus no četru gadu vecuma aicina uz futbola nodarbībām. Ir pagājuši pāris mēneši kopš pirmajām tikšanās reizēm sporta centra hallē. Nu mazie futbolisti savus treniņus pavada Kokneses stadionā, kur divas reizes nedēļā divu stundu garās nodarbībās nopietni apgūst pirmās iemaņas futbola spēlē – veic veiklības un koordinācijas vingrinājumus, mācās vadīt bumbu, ieklausīties svilpes skaņās un darboties komandā. Jāpiemin, ka par futbolu interesējas ne tikai zēni, bet arī meitenes ar prieku spēlē futbolu un tiek īpaši gaidītas uz šīm nodarbībām.

8. jūnijā Kokneses stadionā pulcējās jaunie futbolisti ar līdzjutējiem, jo pie koknesiešiem uz sadraudzības turnīru bija atbraukuši aizkrauklieši. Rīta pusē draudzības spēles izspēlēja 2009./2008. gadā dzimušie, bet pusdienlaikā laukumā tikās 2005.-2007. gadā dzimušie bērni. Lai gan Kokneses treniņgrupu dalībnieki pirmās iemaņas spēlē sākuši apgūt pavisam nesen, drosmīgi un braši cīnījās ar viesiem no Aizkraukles. Mazo futbolistu cīņasspars un atbalstītāju emocijas bija tikpat kaislīgas kā lielajā futbolā!

Sacensību noslēgumā katrs dalībnieks saņēma biedrības SB “Koknesis” sagatavotās Pateicības un medaļas par piedalīšanos Kokneses novada bērnu futbola draudzības turnīrā “Vasariņai vārti vaļā”.

Futbola treniņu nodarbības pie trenera Antona Ciematnieka, kurš uz treniņiem aicina 2005.gadā dzimušos un jaunākus bērnus - gan zēnus, gan meitenes, notiek otrdienās un ceturtdienās no 18:00 līdz 20:00 Kokneses stadionā vai sporta hallē, atkarībā no laika apstākļiem. Futbola treniņu grupa bērniem no 4-5 gadu vecumam, kuru vada trenere Maija, notiek otrdienās un ceturtdienās no 18:00 līdz 19.30 Kokneses stadionā vai sporta hallē. Vairāk informācijas par nodarbībām variet iegūt, zvanot pa tālruni: 26487886 (A. Ciematnieks).

Kokneses Novada Vēstis

Foto no 2008./2009.g. dzimušo bērnu spēlēm.