Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem

21.09.2013 kur : Kokneses sporta centrs

img_0859.jpgFotogalerija. 21.septembrī Kokneses stadionā norisinājās rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā "Kokneses kauss 2013". Sacensībās piedalījās sporta skolu audzēkņi 3 vecuma grupās - 1996./1997.g.dz. jaunieši un jaunietes „A” grupā; 1998./1999.g.dz. zēni un meitenes „B” grupā; 2000./2001.g.dz. zēni un meitenes „C” grupā. Dalībnieki ceļu bija mērojuši no tālām un tuvākām Latvijas vietām, kā arī kaimiņvalsts - Lietuvas, Rokišķiem. Sacensības norisinājās vieglatlētikas mešanu disciplīnās - lode, disks, šķēps, veseris. Labus rezultātus uzrādīja arī koknesieši - medaļu, kausu un diplomu par izcīnīto pirmo vietu šķēpa mešanā A grupas jaunietēm ieguva Agnese Vilcāne, bet vesera mešanā B grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Otto Asmuss.

Kopumā sacensībās piedalījās 213 jaunie sportisti no 22 komandām. Speciālās balvas - Kokneses kausus izcīnīja Dagnis Roziņš, Jelgava - diska mešanā, Patriks Gailums, Rīga - lodes un šķēpa mešanā, un viens kauss palika Koknesē, to izcīnīja koknesietis, Igora Lulles audzēknis Otto Asmuss vesera mašanā.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top