Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ar skatu Jēkabpils virzienā

01.06.2013 kur : Kokneses sporta centrs

1.jūnijā Kokneses stadionā notika Kokneses novada atklātās 5.sporta spēles vieglatlētikā veterāniem , uz kurām bija ieradušies 77 sportisti no Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Jelgavas, Rēzeknes, Jēkabpils, Līvāniem, Babītes, Ogres, Madonas, Ķekavas, Talsiem, Varakļāniem un , protams, Kokneses.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad par medaļām cīnījās par 22 sportistiem vairāk, kas liecina par šo sacensību pieaugošo popularitāti. Jāatzīmē, ka sacensībās piedalījās agrāko gadu slaveni sportisti kā olimpiete, bijusī Latvijas rekordiste tāllēkšanā Helēna Ringa, Latvijas eksrekordists Austris Upelnieks, kas savulaik sīvi cīnījās ar koknesieti Jāni Gardevieti un pirmais Latvijā sasniedza vesera mešanā 70m robežu un vairāki citi bijušie Latvijas čempioni dažādās vieglatlētikas disciplīnās. Vecākā dāma (74 gadi) bija ieradusies no Ventspils, bet vecākajam kungam Maigonim Pūliņam ( bijušais Latvijas čempions desmitcīņā un ilgus gadus viens no vadošajiem daudzcīņnieku treneriem) no Rīgas , 87 gadi nebija par šķērsli startēt trīs mešanas disciplīnās un šķēpa mešanā izcīnīt bronzas medaļu. Ar visu sacensību dalībnieku rezultātiem var iepazīties LVVA mājas lapā www.lvva.lv , jāatzīmē vienīgi koknesiešu izcīnītā 2.vieta aiz Rīgas komandas neoficiālajā komandu vērtējumā. Šo panākumu kaldināt palīdzēja Māris Eglītis (2.vieta tāllēkšanā, 6.vieta trīssoļlēkšanā), Normunds Skangalis (1.vieta diska mešanā, 3.vieta lodes grūšanā), Aigars Rublis (3.vieta 400m skrējienā, 5.vieta 1500m skrējienā), Ainārs Kvedarovičs (3.vieta 1500m skrējienā), Aigars Kalniņš ( 7.vieta 100m skrējienā, 11.vieta tāllēkšanā), Ivars Māliņš ( 7.vieta diska mešanā, 4.vieta lodes grūšanā), Artūrs Miķelsons ( 8.vieta vesera mešanā), Aivis Orliņš ( 8.vieta lodes grūšanā), Gita Kārkle ( 13.vieta šķēpa mešanā) , Juris Lejiņš ( 15.vieta diska mešanā)un Arvīds Vītols (3.vieta tāllēkšanā, 3.vieta trīssoļlēkšanā, 3.vieta trīscīņā).

Sacensībās visus dalībnieku rezultātus salīdzināja ar speciāliem vecuma koeficientiem.

Nākošās sacensības koknesiešiem paredzētas 13.-14.jūlijā Jēkabpilī, kad notiks LSVS 50.jubilejas sporta spēles. Šo sporta spēļu ietvaros paredzēts 13.jūlijā no plkst.19.00-20.00 svinīgi Likteņdārzā atklāt piemiņas vietu represijās cietušajiem sportistiem. Uz šo svinīgo pasākumu no Jēkabpils ieradīsies daudzu Latvijas novadu sportistu delegācijas, slaveni sportisti, valdības pārstāvji. Pēc piemiņas vietas apmeklēšanas visa delegācija dosies atpakaļ uz Jēkabpili, kur plkst.21.00 sāksies tradicionālā sporta veterānu parāde- sporta spēļu svinīgās atklāšanas pasākums. Šajā pasākumā piedalīsies arī kupls Kokneses novada sportistu pulks. Lai viņiem veicas!

Arvīds Vītols

Kokneses Sporta centra direktors

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top