Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības tūrisma sezonas atklāšanā

14.05.2011

14. maijā Kokneses novada Zaļajā tirgū, reizē ar tūrisma sezonas atklāšanu - Sama modināšanas svētkiem, notika svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības. Sacensību uzvarētāji svaru bumbu celšanā raušanas vingrinājumā: sievietēm līdz 63kg par uzvarētāju kļuva Antra Vītola, bet virs 63kg Agra Bērziņa. Savukārt vīriešiem līdz 85kg labākais bija Raitis Kveska, bet svaru kategorijā 85+kg pārliecinoši spēcīgākais bija Didzis Bērziņš. Veterānu grupā no 50 – 59g.v. līdz 85kg stiprākais izrādījās koknesietis Uldis Bērziņš, bet šajā vecuma grupā svaru kategorijā 85+kg spēcīgākais bija Aizkrauklietis Staņislavs Rasims. Vecuma grupā virs 60 gadiem līdz 85kg uzvarēja Anatolijs Kuzmins, bet virs 85kg Arvīds Vītols.

Ļoti interesantas sacensības norisinājās virves vilkšanā, kur finālā tikās Kokneses un Vecbebru komandas! Ar ļoti sīvu spēkošanos un rezultātu 2:1, uzvarēja Kokneses velkoņi! Trešo vietu izcīnīja Kokneses 2.komanda.

Sacensību galvenais tiesnesis

Andris Vītols

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top