Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lieldienās kāpj saule debesīs

18.04.2017

Lai arī Pirmajās Lieldienās saulīte nelutināja ar siltu laiku, svētku prieks koknesiešus un ciemiņus sasauca Zaļā tirgus laukumā, kur vietējie pašdarbības kolektīvi koncertā „Saule kāpj debesīs” lustīgos dančos un tautiskās ziņģēs dāvāja saulainu noskaņojumu.

Astrīda Saimena, kā viesmīlīga svinētāju sagaidītāja, atgādināja Lieldienu ticējumus no mūsu senču gudrības pūra, bet vismazākie ķipari, ņemot vērā viņas padomus, lai vasarā nekostu odi un citi kukaiņi, izšūpojās Lieldienu šūpolēs.

Paldies par izturību un raito dejas soli vidējās paaudzes deju kolektīvam „Liepavots” (vad. Inta Balode), Kokneses jauniešu deju kolektīvam (vad. Kornēlija Reisnere), Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas deju kolektīvam „Kāpēc” (vad. Laima Antoneviča) un vidējās paaudzes deju kolektīvam „Kokna” (vad. Kornēlija Reisnere, Jolanta Pīķe)!

Kapelas „Aizezeres muzikanti” (vad. Inese Skuja) savās dzīvespriecīgajās melodijās aicināja dziedāt līdzi un noticēt – drīz, pavisam drīz, saule mūs visus sasildīs!

Sarmīte Rode

Anita Šmite

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top